Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tünik el több napra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tünik el több napra mindig amikor kimondja hogy szeret?

Figyelt kérdés

tehát volt barátomtól van szó, 2-3 hónapot jártunk de azóta is sokat beszélünk (már több mint féléve) meg többször is újra összeakart jönni, de félek hogy nem szeret mert többször is átvert már.. ezért mondtam neki hogy várjunk még azzal a járással kicsit,ő nagyon jól tudja hogy szeretem..

na szóval , nem mindig szokta mondani hogy szeret, de ha mondja akkor annyira szép dolgokat tud még mondani hogy elhiszem, bár nemtudom mennyire igaz és másnap meg semmi, eltünik.. már 2 napja nem is beszéltem vele semmit, pedig akkor is azt mondta hogy nagyon szeret,és velem akar lenni.. azt nem hiszem hogy nem lenne ideje mert mindig van.. és télleg csak azután szokott így eltűnni , nem hiszem hogy véletlen egybeesés lenne.. meg amikor volt hogy átjött és másnap ugyanígy..és nem értem miért csinálja..

volt hogy rákérdeztem de azt mondta nem volt ideje.. de hát azt nem hiszem el hogy 5 perce nincs rám.. amúgyse egy nagyon elfoglalt..egész nap fekszik szinte.. de akkor miért ??


2013. aug. 31. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán emészti amit mondott vagy csajozik.
2013. aug. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Figyelj,ha többször is átvert már,nem gondolod,hogy máskor is átfog? Hagyd a francba amíg nem bánod meg..Én egy olyan emberrel már nem is foglalkoznék aki többször átvert,csak csalódást fogsz okozni később ezzel magadnak...
2013. aug. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

felejtsd el. töröld ki mindenhonna, ne válaszolj az üzijeire. áll a sarkadra nő vagy! jön jöbb, jön több! :D

szánalmas kis pasicska ez ő se tudja mit akar, ne engedd, hogy játszon veled!

2013. aug. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!