Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk titeket mennyire zavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk titeket mennyire zavar ha egy lany nagyon kifejezi ha szeret?

Figyelt kérdés
tehat nagyon megszerettem egy sracot mielott bele szerettem sose voltam ilyen nyalas,de azota folyamatosan csak kenyesztetnem, olelnem,csokolnam . rengetegszer elmondom mennyire szeretem es hpgy soha nem akarom elvesziteni.. ebbe az a fura h regen altalaba allig tudtam kimutatni h szeretem , mostmeg.... fiuk titeket ez zavarna?nem unnatok meg?? bocsi az ekezet miatt,telon vagyok

2013. aug. 31. 17:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Engem nagyon zavarna. Hirtelen nem is tudok más dolgot, amivel jobban kiábrándítanál. Úgy érezném megfulladok melletted. De ez az én véleményem, és erre voltál kíváncsi.
2013. aug. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nagyon hamar unalmassá válik az ilyen viselkedés
2013. aug. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Unalmassá és elnyomottá válna a kapcsolatunk ha állandóan a barátomon lógnék. És az igazat megvallva én is hülyét kapnék ha állandóan megpróbálna megfojtani a közelségével.
2013. aug. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha már együtt vagyok vele,akkor jól esik,ha kimutatja és én is érzem,hogy "kellek".
2013. aug. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bár ilyen csajom lenne mint te :S
2013. aug. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
életem végéig el bírnám viselni
2013. aug. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Engem sokkal jobban zavar a taktikázás meg a ridegség.


Istenem, mit meg nem adtam volna, ha az (ex) párom ilyen...

2013. aug. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Épp ma mondtam haveromnak, hogy egy ilyen lányra vágyom már jó ideje, aki agyonszeretget, bár igazából magamat ismerve én sem kímélném a lányt. :D
2013. aug. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja és az ágyban is kapna rendesen. :P
2013. aug. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!