Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Utálom már ezt a helyzetet. (? )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálom már ezt a helyzetet. (? )

Figyelt kérdés
Mindjárt jön a suli és most összejött minden. Se a barátom se apám nincs itthon már egy hete, mert dolgoznak, mert megint kitaláltak nekik tök váratlanul valamit. Már megint nem láttam egyikőjüket sem napok óta. A barátom is már nagyon hiányzik, utálom ezt az egészet így. És még kb 3-4 napig látni se fogom. Telefonon is csak egyszer tudunk beszélni egy nap akkor se sokat mert vissza kell meni a munkába. Rossz így ez az egész.
2013. aug. 31. 22:07
 1/10 anonim ***** válasza:
És? Mi a kérdés?
2013. aug. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szörnyű....
2013. aug. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Azt hittem tényleg valami nagy baj van...de ez óltári nagy gond te jó isten!!!!!!!!!

Van párod van apád, most dolgoznak.

Tudod valakinek fizetnie kell a taníttatásodat! Meg eltartani téged.

Meg valamiből a báratodnak is el kell vinni téged valahova...

2013. aug. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hogy mit tegyek? Semmi nem jó.
2013. aug. 31. 22:10
 5/10 A kérdező kommentje:
Egész nyáron kb két egész hétre láttam őket. És hogy katasztrófa-e? Számomra igen.
2013. aug. 31. 22:10
 6/10 anonim ***** válasza:
Dolgoznak, h nektek legyen mit enni.. ez van..
2013. aug. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem az a bajom hogy dolgoznak hanem az, hogy itt semmilyen szabadságot nem adnak és szerintem teljesen érthető hogy hiányoznak.
2013. aug. 31. 22:13
 8/10 anonim ***** válasza:
Deédiii :)
2013. aug. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Érthető, de nem sok mindent csinalhatsz:(
2013. aug. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
De jó neked.. :)Jelenleg én abba a helyzetbe vagyok,hoyg azt se tudom mikor fogom látni a párom ( kint dolgozik külföldön ).Pedig napról napra csak egyre jobban hiányzik..de tudom h ezt kell tennie,ha később szeretnénk hogy jobb legyen..
2013. aug. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!