Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha utálom a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha utálom a barátom anyját?

Figyelt kérdés

Régebben jóban voltunk nagyon, szinte a barátnőmként kezelhettem. Mióta a barátommal fontolgatjuk az összeköltözést teljesen megváltozott. Ha náluk vagyok sokszor nekem kell főznöm, takarítanom, ha a barátom segítene elhívj valamilyen mondva csinált indokkal. Van, hogy teljesen egyedül kell főznöm úgy, hogy a cuccok nagy részét el se érem. Ha kész vagyo, máris kezdődik a "nagyon finom, de sós/édes/borsos..." Pedig sose volt panasz a főztömre. Evés közben meg az arcomba csámcsog. A barátomat már most traktálja azzal, hogy ő fél egyedül... Én meg attól félek, hogy meggyőzi arról, hogy maradjunk. Én tanácsoltam neki, hogy költözzön panelba, ha fél, nem válaszolt semmit. Az a legújabb ötlete, hogy a barátom ágyát lecseréli egy egyszemélyes ágyra. Már sírhatnékom van attól, hogy vele kell lennem. Ha segítő kész vagyok, akkor az csak olaj a tűzre. Az érettségi szünetben is az ó házi feladatait írtam (az anyukáét)...

Rettegek, hogy itt kell élnem, ha a barátommal akarok lenni. Erre kezd rámenni a kapcsolatunk, mert ha ez eszembe jut depis leszek, ha megkérdezi, hogy mi a baj mégsem mondhatom, hogy utálom az anyját...

Mit változtassak a hozzáállásomon, hogy el tudjam fogadni?


2013. aug. 17. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Beszéld meg a pároddal, mindenképpen az lenne a járható út..

Sokkal jobb lesz neki is, mint hogy látja, hogy nem érzed jól magad a bőrödben, és ha segíteni akar annyit mondasz, hogy "semmi baj". Ettől kb minden jobb.. hidd el. Ha nem beszéled meg vele azt fogja hinni, hogy vele van bajod/nem érzed már jól vele magad/kiszerettél belőle, stb.. és ez eléggé idegesítő.. (ennél minden jobb) hosszú távon meg egyenesen őrjítő..

2013. aug. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csak azért csinálja ezt mert tudja, hogy a kisfia teljesen el fog veszni. Már nem csak ő kisfia és már nem is lakik vele.


Amúgy meg, én igenis megmondanám a barátomnak, hogy bocs, nem jövök anyuddal stb. Próbáljátok ezt az egészet megbeszélni úgy lesz a legjobb.

2013. aug. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is mindenképp beszéld meg a barátoddal.. az meg tény, hogy anyóssal nem jó lakni, főleg, ha öregebb lesz..Ne hagyjátok, hogy tönkretegyen titeket.
2013. aug. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem vagy eygedül. Én sem kedvelem az anyósomat. Bár hálisten nekem nem kell vele élnem, és elviselnem minden nap. Bár volt róla szó, hogy odaköltözzek suli miatt, de inkább másik gyakorlati helyet választottam, mert egyszerűen nem bírom elvilesni a folyamatos balhékat amik ott hétköznapiak. Bár én sem mertem ezt elmondani a barátomnak..


A kérdésedre válaszolva, mivel ott élsz, szerintem célszerűbb lenne elmondanod a barátodnak minél előbb. Utána pedig minél hamarabb elköltözni onnan.

2013. aug. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!