Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik még olyan igaz szerete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még olyan igaz szeretet, szerelem, ahol nem nézik a felek a kinézetet súlyt, magasságot, iskolai végzettséget, jövedelmet, munkahelyet stb, csak egyszerűen szeretik egymást?

Figyelt kérdés
2013. szept. 1. 12:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ritka..
2013. szept. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Jó kérdés....Ez egy jó kérdés.Mar fel akartam tenni.En fiúban ilyen vagyok.Nézhet ki akárhogy,azt se bánom ha semmije nincs magán kívül.Ha szeretem akkor nekem csak ő kell.
2013. szept. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
32%
ezt is egy ronda csaj tehette fel...
2013. szept. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

3-as

Lottózni ne lottózz, mert pasi vagyok és nagyon nem vagyok ronda a többi az stimmel :D

2013. szept. 1. 13:07
 5/11 anonim ***** válasza:
75%

Nálam a szeretethez, szerelemhez meg pláne, hozzátartozik a "közös hullámhossz" is. És ennek része a hasonló életstílus, értékrend, egzisztencia is. Lehet szépíteni, de pl. nem tudnék olyanba beleszeretni, akivel nem tudok nagyon jókat beszélgetni BÁRMIRŐL - és mivel én értelmiségi vagyok, szellemi munkát végzek, rengeteget olvasok, tájékozódom, nehezen tudom elképzelni, hogy olyannal legyek, akinek nem érték a műveltség, aki mondjuk Éjjel nappal Budapestet néz a tévében, és nem tudok vele beszélgetni mondjuk mélyebben irodalomról...

Szóval ezek is hozzátartoznak, mert ahhoz vonzódunk (tudományosan bizonyított), akit magunkhoz hasonlónak érzünk. Ha más a kommunikációs stílusunk, életstílusunk, felfogásunk, akkor garantáltan nem tudok vonzódni.

2013. szept. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

én mostanában azon gondolkozok, hogy mennyivel szebb lenne a világ, ha az emberek nem a külsőt látnák hanem a "belsőt", vagy ha a külső teljes mértékben a személyiségtől függene.

biztos őszintébb lenne mindenki.. igaz szerelem is több lenne valószínű :)

biztos létezik az amit a kérdésben leírtál, de tényleg nagyon ritka.

2013. szept. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

hülyeség..... esetleg a vakoknál van ilyen

tudod mér nézegetik a külsőt? Mert talán nem akarnak olyan emberekkel összejönni, akik nem tetszenek neki... tudod a külső IS számít... iskolai végzettség jövedelem munkahely meg azért kell valószinűleg, hogy milyen családi körülményeket tud majd biztosítani az illető.. nemhiszem, hogy te is összejönnél egy 200kg-os 150 centis csövessel, vagy igen?

2013. szept. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

7-es

Pont erről beszélek. Pont ez a kérdésem, hogy létezik-e még olyan ember, olyan kapcsolat, ahol semmi tudatiság nincs (jól nézzen ki, egzisztencia milyen, hanem csak érzelem, azaz vak szerelem.

2013. szept. 1. 16:19
 9/11 anonim ***** válasza:
# 8: De akkor mégis mi az, ami megfog benne? Gondold végig, ha nem is tudatosan, de mindenképpen hat valakinek a megjelenése, stílusa, kommunikációja. Lehet, hogy beleszeretsz valakibe 0 háttérinfóval, de akkor is fogod tudni valamilyen szinten... hiszen látod, hogy néz ki, hogy szakadt-e, vagy elegáns, érzékeled a kommunikációját (abból az intelligenciát, iskolázottságot). Bizonyos tényezőket el lehet hagyni, de mindent nem! Mert akkor nem is az EMBERBE szeretsz bele, hanem egy arctalan, személyiség nélküli lénybe... tehát BÁRKI jó, nem fontos, hogy az az adott személy legyen... (A személyiséghez pedig hozzátartozik minden! A külső, az egzisztencia, a végzettség is!)
2013. szept. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Létezik is, meg nem is. Ugyanis az általad felsorolt dolgok közül ha valami nem stimmel, akkor az kompenzálható valami más tulajdonsággal. DE ne feledd, hogy egy kapcsolat nem más, mint két ember érdekeinek találkozása, egybeesése. Tehát pusztán a szerelem, mint idea nem elégséges egy kapcsolathoz. Kell egy rakás dolog, ami úgymond megfog a másikban. Itt lép be az igényesség, és annak különböző szintjei. Az, hogy kinek ki az érték. Az előző válaszból látható, hogy hol tartunk 2013-bab.
2013. szept. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!