Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak egy csok volt. Elmondanad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak egy csok volt. Elmondanad a parodnak az alabbi helyzetben?

Figyelt kérdés

Friss kapcsolatrol van szo, 20 km-re lakunk egymastol. A tegnap kedvem volt elmenni valahova egy uditore, de a parom nem tudott jonni, mert beteg. Megkerdeztem, banja-e ha elmegyek egy baratommal- aki tulajdonkeppen exem, de ezt nem hangsulyoztam ki. Azt mondta, menjek nyugodtan, tudja, hogy nagylany vagyok es nem csinalok hulyeseget- magyarul megbizik bennem. Hat elmentem, csak aztan ranktort a nosztalgia... nem tortent semmi mas, csak egy csok, ami utan persze eszbe kaptam es megkertem, hogy vigyen haza. Rosszul erzem magam miatta, de ha elmondanam, tonkremenne minden, azt meg nem akarom... Voltal mar ilyen helyzetben? Pro es kontra ervek?

25N


2013. szept. 1. 15:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%

ha máshonnan tudja meg, még rosszabb lesz

nem volt még ilyen velem (és nem is lesz), de a helyedben elmondanám

nem fog örülni, de lehet megbocsáltja

ha mástól tudja meg, nem fog

2013. szept. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Hát mivel én az őszinteség híve vagyok, ezért elmondanám a páromnak biztos. Sőt, én még az exemmel sem mennék sehova, még akkor sem ha olyan fene mód nagyon jó barátok vagyunk.
2013. szept. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nincs honnan megtudja ha csak nem en mondom el.
2013. szept. 1. 15:39
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus emberi gyarlóság... saját magadnak simán megbocsátod ezt. De vajon fordított esetben megbocsátanál neki?(költői kérdés, ne válaszolj..:P)

"Ha nem tudom, nem fáj..." ez igaz. De a lelkiismeretedet bántani fogja valamilyen szinten. Jól tudod te is, hogy jobb ha elmondod.

2013. szept. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne mond el, de tanulj belőle!!!
2013. szept. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

"saját magadnak simán megbocsátod ezt. De vajon fordított esetben megbocsátanál neki?"- nos, mibol gondolod, hogy siman megbocsajtom magamnak?

Forditott esetben... ha csak egyszeri botlas volt, akkor inkabb nem szeretnem tudni. Viszont, ha sorozatban megtortenne, esetleg tobbrol lenne szo, mint egy csok, akkor nem tetszene, mert az atveres.

2013. szept. 1. 16:16
 7/11 anonim ***** válasza:
Ahha értem. Az egy csók még nem átverés, mert te ezt megtetted már... Vicces dolog a határok meghúzása.:)
2013. szept. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Velem már megtörtént egy régebbi kapcsolatomban, még jóval a férjem előtti időkben.


Akkor 19 éves voltam. Annyi különbséggel, hogy köztünk több csók, ölelkezés, tapizás is volt az exxel.


A lényeget elmondtam az akkori barátomnak, aki látszólag megbocsátott. Utána viszont kész pokol lett a kapcsolatunk. Folyton ellenőrzött, el akart tiltani a barátnőimtől, mert biztos máshová megyek és megcsalom, és ehhez hasonlók. Ha suli után nem értem haza és mentem fel msnre beszélni vele, akkor felhívott és a telefonba ordítozott velem. Magyarul egy féltékeny vadállat lett. Annak ellenére, hogy azt mondta megbocsát, soha nem tette meg. Mindig felhánytorgatta a dolgot, ha kicsit is másképp alakultak a dolgok, mint ahogyan azt ő elképzelte.


A végén ő volt az aki a szexig elment egy másik lánnyal, majd miután ezt bevallotta nekem, megmondtam, hogy részemről vége, erre megütött engem. Nem is gondolkodtam, reflexből visszaütöttem, majd végleg szakítottam vele.


Jól gondold meg, hogy elmondod e neki. Én annak idején megmondom őszintén, nem voltam szerelmes, de erre csak a csók után jöttem rá igazán. Kár volt tovább folytatnom a kapcsolatot. Az az igazság, hogy én nem is kértem új esélyt, magától mondta.


Mérlegeld, tényleg szereted e, és hogy mit jelentett neked az a csók, vagy a másik srác. Ha szereted a jelenlegit, okulj a hibádból, és ne bántsd meg. Ha elmondod neki, soha többet nem fog benned megbízni. Vagy azonnal kidob.


27/N

2013. szept. 2. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8-as,

hát ezt akárhogy is nézzük, te b***tad el... onnantól kezdve húzós dolog hűséget elvárni attól, akit átvertél.

és az, hogy utána nem bízik benned, az meg teljesen jogos, nem?

2013. szept. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#9-es, koszonom, hogy pazarlod ram a draga idodet, de kerlek tarts meg a velemenyedet magadnak, hiszen nem kertem, es a valaszolo sem kerte. Koszonom :)

#8-as, koszonom, hogy ezt megosztottad velem, most mar tudom, hogy mit fogok csinalni ;)

2013. szept. 2. 10:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!