Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak egy csok volt. Elmondanad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak egy csok volt. Elmondanad a parodnak az alabbi helyzetben?

Figyelt kérdés

Friss kapcsolatrol van szo, 20 km-re lakunk egymastol. A tegnap kedvem volt elmenni valahova egy uditore, de a parom nem tudott jonni, mert beteg. Megkerdeztem, banja-e ha elmegyek egy baratommal- aki tulajdonkeppen exem, de ezt nem hangsulyoztam ki. Azt mondta, menjek nyugodtan, tudja, hogy nagylany vagyok es nem csinalok hulyeseget- magyarul megbizik bennem. Hat elmentem, csak aztan ranktort a nosztalgia... nem tortent semmi mas, csak egy csok, ami utan persze eszbe kaptam es megkertem, hogy vigyen haza. Rosszul erzem magam miatta, de ha elmondanam, tonkremenne minden, azt meg nem akarom... Voltal mar ilyen helyzetben? Pro es kontra ervek?

25N


2013. szept. 1. 15:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

nem hinném, hogy néhány csók, egyenértékű azzal, ha az akkori pasim megdug egy másik csajt....innentől kezdve nincs miről beszélni.


8 as voltam


kérdezőnek : szívesen. azért osztottam meg veled, hogy gondolkozz rajta:)

2013. szept. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!