Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Kedvesemmel 4 hónapja vagyunk együtt. Még fiatalok vagyunk, de szeretjük egymást. De úgy néz ki a tanév végén júniusban elmegy külföldre tanulni 1 teljes évre. Igaz ez még egyáltalán nem biztos. Rokoni kapcsolattal lehet elintézni, ha lesz hely erre a tanfolyamra.

Azt mondta mielőtt elmegy, eljegyezne. Én nagyon szeretnék majd várni rá 1 évet és tervezem, hogy megvárom, ha akkor még együtt leszünk.

Ti mit tennétek a helyemben? Ti is várnátok rá 1 teljes évet?

És fiúk, ti eljegyeznétek kedveseteket? Várnátok 1 évet, hogy hazaérjetek kedvesetekhez?

21 vagyok, a párom 20.



2013. szept. 2. 12:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
várna a halál. 1 év együttlakás előtt el nem jegyeznék senkit. 4 hónap alatt minden csodaszépnek tűnik még. ne legyél hülye. elborította a rózsaszín köd az agyad.
2013. szept. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Az eljegyzés sajnos semmit nem jelent. A 4 hónap nagyon kevésnek tűnik, bár ismerek olyan párt, akik szinte a megismerkedés után majdnem 2 évet húztak le egymástól távol (persze, találkozgattak, de szintén külföld, ritka találkozások).

Mennyire megy messze? van esély, hogy meglátogasd közben?

Szerintem ha egy évig egyáltalán nem találkoztok, akkor nem fogja túlélni a kapcsolat, akár eljegyez, akár nem. (még ha nem is csaljátok meg egymást, de a végére nem olyan lesz, mint előtte)

2013. szept. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Nem mondod :D ***** válasza:
Egyetértek az első válaszolóval...Nekem is kell, minimum 1-2 év együttlakás eljegyzés előtt. Ez nagyon komoly dolog, és 4 hónap után még nem tudsz normális döntést hozni...
2013. szept. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ha tényleg ő lenne a nagy ő, simán várnék rá többet is.


Saját szitu: két éve várok az exemre, hátha eszébe jutok, hogy mégis szeret, pedig ez reménytelen.


22l

2013. szept. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Kedves #1. Nem kérdeztem a véleményed arról miszerint milyen a kapcsolatom. Te nem várnál. Köszönöm a válaszod, és hogy őszinte legyek eléggé provokatív és durva vagy teljesen feleslegesen. Kérlek kezeltesd magad!
2013. szept. 2. 12:08
 6/13 anonim ***** válasza:
majd emlékezz erre mikor 25 évesen egyedül leszel egy poronttyal ^^
2013. szept. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Nem mondod :D ***** válasza:
Mi csak próbálunk rávilágítani arra, hogy 4 hónap után még nem ismered annyira, hogy ilyen komoly döntést hozz. Én sem várnék 1 évet, tapasztalatból mondom, hogy semmi jó nem sül ki belőle. Ha nincs esélyetek az 1 év alatt havonta találkozni, semmiképp ne menj bele. Amikor nagy a távolság, sokkal hamarabb össze lehet veszni kis baromságokon. A kibékülés persze nem egyszerű, hisz nincs ott melletted, és pár szó, nem változtat azon amit mérgében hozzád vágott. Ilyenkor jön be a képbe egy barát, aki mindig mellette lesz, amikor veled éppen nem mennek úgy a dolgok, idővel nem csak barát lesz már. Te meg majd arra ébredsz egy szép nap, hogy elpazaroltál 1 évet...Ez az én tapasztalatom, remélem te nem így jársz:)
2013. szept. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

LEhet, hogy júniusban már együtt sem lesztek, kár addig még ilyeneken filózni komolyabban.

Majd júniusban ha úgy látja, akkor eljegyez. Aztán persze ez semmire se garancia és ha nem tudjátok megvárni az egy évet, nem megy, hát akkor szakítotok.

Igazából egy próbát megér, nincs ennek semmi következménye, de mint írtam, júniusig még sok víz folyik le a Dunán.

2013. szept. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Értem én mire akartok rávilágítani. Teljesen jogos, hogy 4 hónap után nem ismerem eléggé, és nem voltam még vele annyit randin, és nem éltem vele együtt. De az időpont amiről beszélek, maga az utazás az 10 hónap múlva lesz. Fogalmam sincs akkor együtt leszek-e még vele. Jelenleg úgy néz ki igen. És akkor már kicsivel több mint 1 éve lennénk együtt.

Sőt, ha elutazik talán havonta egyszer fogom látni jó esetben, de még ezt sem tudjuk. Az se biztos még hogy elmegy!

Nem kérem, hogy váltsátok meg az életem, vagy prédikáljatok. Én feltettem egy kérdést, és arra szeretnék választ!

2013. szept. 2. 12:24
 10/13 anonim ***** válasza:
ok, akkor válaszolok normálisan. ha 20 éves lennék nulla élettapasztalattal és szerelmes, én úgy képzelném, hogy évmilliókig is képes lennék várni. csak már nem vagyok 20 éves sajna :) ez egy olyan dolog, hogy lehet, hogy bejön, lehet, hogy nem, de általában nem. de lehet neked ő életed párja és örökre együtt leszel vele.
2013. szept. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!