Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Kedvesemmel 4 hónapja vagyunk együtt. Még fiatalok vagyunk, de szeretjük egymást. De úgy néz ki a tanév végén júniusban elmegy külföldre tanulni 1 teljes évre. Igaz ez még egyáltalán nem biztos. Rokoni kapcsolattal lehet elintézni, ha lesz hely erre a tanfolyamra.

Azt mondta mielőtt elmegy, eljegyezne. Én nagyon szeretnék majd várni rá 1 évet és tervezem, hogy megvárom, ha akkor még együtt leszünk.

Ti mit tennétek a helyemben? Ti is várnátok rá 1 teljes évet?

És fiúk, ti eljegyeznétek kedveseteket? Várnátok 1 évet, hogy hazaérjetek kedvesetekhez?

21 vagyok, a párom 20.



2013. szept. 2. 12:02
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Örülök, hogy adtál egy kedves választ arról, te hogy gondolod :)
2013. szept. 2. 12:37
 12/13 anonim ***** válasza:

Én szerintem normálisan leírtam már, hogy volt, aki két évig is bírta, emellett semmi sem biztos.

Bő egy év után, ha nagyjából havonta tudtok találkozni, akkor van esélyetek. Ezt nem írtad le eddig. Tudom, hogy nekem annak idején 3 hónap kínszenvedés volt, pedig közben kétszer voltam is kint, de egyáltalán nem ideális körülmények között. És mikor hazajött, szinte újra fel kellett építeni a kapcsolatunkat, mert megtépázta az a három hónap. Ennek ellenére több, mint másfél évig együtt voltunk utána. De azt is tudom, hogy még egy nyarat nem csináltam volna végig így, hiába szerettem, mert kínszenvedés volt... Jó biztos nem lesz, míg kint lesz.

Az esélytelen, hogy Te is menj?

2013. szept. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Nem hinném, hogy én is mehetnék. Meg engem az annyira nem érdekel mint Őt...

Én akkor felsőoktatáson leszek egyetemen vagy főiskolán, ha felvesznek :)

2013. szept. 2. 13:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!