Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg én rontottam el?

Figyelt kérdés

Sokat veszekedtem vele.Sok dologba belekötöttem,nem tetszett,próbáltam korlátozni a pasit.Ő ebbe belefáradt,ezt megértem.

Ez lehet magyarázat arra,hogy más nőhöz ment rá pár hétre,miközben még érdeklem?



2013. szept. 2. 17:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Mivel csak a téged hallottalak ezért nem tudom. Lehet ő is valamit rosszul csinált de amiket itt elmondtál talán te vagy a hunyó. Velem is volt egy ilyen szituáció és hagytam a fenébe a lányt...
2013. szept. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Szia!

Hát lehetséges hogy megunta a (szabályozást) és kell neki egy kis nyugalom.

Máson a vállát biztos nem sírja ki, de kell neki egy kis idő hogy lenyugodjon.

2013. szept. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 pi.nóra ***** válasza:
Ez egy kicsit a te hibád! Minek kell mindig belekötni? Ez elég bosszantó dolog egy embernek. Most hogy így leírtad, eléggé házsártos házi sárkánynak nézlek. Nem nagyon csodálom, hogy félre lép. De viszont ő se csinál mindent jól. Előbb szakítson és utána másszon bele minden lyukba!
2013. szept. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azt mondta a sok veszekedés miatt ment máshoz,és hogy az a nő nem idegesíti fel.De hiszen alig egy hete került erre sor.
2013. szept. 2. 17:15
 5/8 ASOT ***** válasza:

Veszekedtél vele, és korlátoztad ami a veszekedésnél is rosszabb!

Attól még hogy már másik lánnyal van attól még szerethetett téged de volt nála is egy határ.

2013. szept. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nincsenek kapcsolatban és nem is lesznek.A lány nem független.
2013. szept. 2. 17:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is így rontottam el az előző kapcsolatomat.Éretlen voltam,és hiába tudtam legbelül,hogy nem kéne ezt csinálni,ennek ellenére nem bírtam visszafogni magam.Minden kis sza.rba belekötöttem,semmi nem volt jó amit csinált,mindenért leosztottam.Elhagyott,és kiszeretett belőlem.A pasik szerintem azt utálják a legjobban ha nyomulsz rájuk,és nem adsz nekik levegőt,hogy elmenjenek barátokkal is bulizni nélküled,nincs " levegője ".
2013. szept. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem egy városban lakunk.Volt nélkülem levegője,ment is bulizni.Megakartam változtatni hirtelen több dologban.
2013. szept. 2. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!