Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megbánta vagy én rontottam el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbánta vagy én rontottam el?

Figyelt kérdés
Egy sráccal akivel régóta ismerjük egymást kimutatta, hogy többet akar és először engedtem is (csók) aztán utoljára már nem hagytam, mikor búcsúzóul is szeretett volna adni. Azért nem engedtem, mert nem tudtam, hogy mi is történik most így a szó szerint semmiből. Azóta mintha kerülne és másképp viselkedik. Megbánta a dolgot vagy én rontottam el azzal, hogy eltoltam utoljára?

2013. jún. 17. 00:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha minden magyarázat nélkül csak úgy eltoltad, akkor ezt te rontottad el.
2013. jún. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ezt jól elk_rtad.
2013. jún. 17. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
adom az első válaszát.
2013. jún. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha teszik, akkor nem értem miért toltad el magadtól. ELTOLTAD képzeld, milyen megalázva érezhette magát... ha pedig nem tetszik, akkor minek engedted, hogy megcsókoljon? ...
2013. jún. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hát én megértelek hogy nem engedted a csókot, de legalább megmagyarázhattad volna a srácnak , hogy miért. BESZÉLJ VELE! vagy felejtsd el őt!
2013. jún. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!