Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már kezdek beleőrülni. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már kezdek beleőrülni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden összefoglalni a dolgokat. Szóval van egy fiú, akivel egy településen lakunk és minden év augusztusban, szeptemberben együtt szoktunk dolgozni. Vagyis csak én, mert Ő egész évben ott dolgozik, ez a munkahelye én amolyan "diákmelós vagyok". A lényeg, hogy a srác nem néz ki valami jól, tőle sokkal helyesebb fiúk udvaroltak már nekem, de nekem eddig senki nem jött be, főleg nem ezek a mai selyem-buz..s fiúk.

Ez a fiú viszont más. Tudom, hogy 3 éve bejöttem neki, de igazából sohasem mutatta vagy mondta nekem, csak az ismerőseimtől érdeklődött stb. Nekem akkor még nem jött be, de tavaly ilyenkor az utolsó munkahetemen azon kaptam magam, hogy egyre inkább érdekel. Aztán végeztem a melóval és annyiban hagytam. Most viszont már teljesen megőrülök érte. Konkrétan nem tudok mellette dolgozni, mert már remegek annyira megakarom csókolni. A probléma viszont, hogy van barátnője. De ezzel a lánnyal már korábban is együtt voltak, aztán szakítottak és most megint együtt vannak. Viszont a csaj nem túl 100-as, mármint én sem vagyok tökéletese és hűde szépnek sem mondanám magam, de tudom, hogy ehhez a lányhoz képest "szebb, csinosabb" vagyok.

Még annyit hozzátennék, hogy a munkám mellett dolgozom egy boltban is néha. És észrevettem, hogy mikor én dolgozom, akkor a srác mindig bejön venni egy csomag kávét. Hétfőn a boltban dolgoztam, megint bejött, és tegnap pedig még mondta is, hogy direkt bejött venni egy kávét, hogy lássa, hogy dolgozom-e (mindig ezzel hülyéskedünk). Valamint tegnap reggeli alatt beszélgettem egy-két emberrel, közben pedig a fiúval szemeztem. Amúgy is néha-néha mélyen a szemébe nézzek, de ez most más volt. Itt éreztem, hogy ez már nem csak egy sima ránézés, hanem szemezés, igazi. És után később a pasi már nem is mert a szemembe nézni, szerintem rájöhetett, hogy ez már több volt egy szimpla nézésnél.

Kérdésem tehát, hogy mit tegyek? Nagyon bejön, hülye voltam 3 éve, hogy nem jöttem össze vele (bár ez az Ő hibája is, mert nem kezdeményezett eléggé.), most viszont akarom, totálisan beindít, ami teljesen meglep. Még annyit, hogy a srác viszonylag jófiú, így nem is merek kezdeményezni komolyabban, hiszen barinője van.


2013. szept. 4. 07:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem vall nemes lélek re ahogy a másik nőt megpróbálod az érdekeid miatt lerántani.


Reméljük a pasi is időben észreveszi, és ejt.

2013. szept. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az elsőnek: Nézd, ha nem boldogak, akkor miért ne? Az élethez mindig kell valamennyi önzés. Nem csak az, de hadd szeressem már jobban magam, mint azt a másikat. Én is "szedtem szét" kapcsolatot, de nem működött jól, nem csalta meg, hanem lerendezte, boldogok is voltunk sokáig (tehát nem egy futó kaland miatt tettem - amiatt nem tettem volna).


Kérdező: Azt mondom, hogy itt az egyenes beszéd az, ami segíthet. Nem tudom, hány éves vagy, de figyelj, hogy hülyeségekbe ne menj bele. Mondd el a srácnak, hogy mit akarsz, de azt is mondd el, hogy nem akarsz második lenni, tehát csak úgy szeretnéd, ha korrektül szakít a barátnőjével. Én ezt tenném. Semmiképp se csókold, vagy tegyél olyat, ami nem jó. Ja, és mondd, hogy nyugodtan gondolja végig, komolyak a szándékaid, és lehet, hogy most lesokkolta, amit mondtál neki. Nem baj, ha nem ugrik a karjaidba :) Ezzel együtt viszont jelezheted, hogy mivel, ha jól megvannak, nem akarsz beleszólni az életébe, nem fogod ezzel zargatni, innentől nála a labda :)

2013. szept. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Először is: köztem és a pasi között nincs semmi, nem is volt soha. A barátnője szerintem első adandó alkalommal lelépne, ha találna a sráctól jobbat. De mivel a csaj sem egy szépség, vagyis számomra már "kövérnek" is nevezhető, így gondolom a pasi mellett marad, aki ráadásul jól is keres. Hozzátenném, hogy a srác nem kövér, sőt, nagyon is férfias. Én pedig szintén vékony vagyok, de nem az a deszka fajta. :D De, mint írtam, a fiú ez a tipikus jó srác, így nem merek kezdeményezni és bekavarni sem akarok, mert nem vagyok az a fajta lány. Viszont teljesen megőrülök tőle, főleg ha a közelembe van és egyszerűen nem bírom megállni, hogy ne nézzek rá vagy ha lehetőségem van, akkor ne érjek hozzá (pl: a kezéhez). Úgyhogy csak szenvedek és alig várom, hogy végezzek a melóval, mer ezt már nem bírom.
2013. szept. 4. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!