Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Önbizalomhiány? Már kezdek...

Önbizalomhiány? Már kezdek beleőrülni.

Figyelt kérdés
Próbáltam leírni mi a bajom, de .. úgy vélem nem kíváncsi annyi ember erre, ezért aki pszichológiával foglalkozik, és szereti, tesztelni szeretné képességeit, írjon, nagyon szívesen beszélgetnék már egy értelmes emberrel.Igaz, még csak gyerek vagyok, de azért egy próbát megér.

2012. szept. 20. 13:35
 1/2 anonim válasza:
Szia en nem vagyok pszichologus de sokat olvasgatok ilyen tanulmanyokat. Onbizalom hiany tipikus a te korodban mivel irtad meg csak gyerek vagyok. Nekem is volt sztem mindenkinek majd kinovod de kemenyen kell harcolni pl en elkezdtem sportolni ele mentem a felelmeimnek pl en nem mertem elmenni egyedul vasarolni mert szegyeltem magam. Ma meg mar a tescoba is eltudnek menni egyedul. Fel a fejjel ne keseredj el itt nincs olyan nagy oroblema! :)
2012. szept. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azon kívül keress rá a "pszichofitness"-re.
2012. szept. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!