Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, miért írogattok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért írogattok olyan fiúknak aki párkapcsolatban él?

Figyelt kérdés

Manapság már semmi jelentőssége nincs a kiszemelt pasi családi állapotának?

Ha így van, elég szomorú.


2013. szept. 4. 18:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne általánosíts!
2013. szept. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nyugi, ez fordítva is így megy...-.-
2013. szept. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

foglalt gyümölcs mindig édesebb :D


egyedülálló pasiknak meg nem írnak a lányok....tiszta gáz felfogás :D

2013. szept. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Barátom mondta, hogy milyen kapós lett, mióta hivatalosan is pár vagyunk.

Kérdeztem, hogy érti?

Erre megmutatta a facen miket írogatnak neki (mozitól az ottalvós ajánlatig) mindenfélét.

2013. szept. 4. 18:48
 5/9 Didiiayer ***** válasza:
Én pl. nem szoktam olyan pasinak írogatni, akinek barátnője van. Viszont olyan volt már párszor, hogy olyan pasi írogatott, akinek barátnője volt.
2013. szept. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Lamakid333 ***** válasza:

Általában ha egy pasi foglalt, akkor egy másik lány már talált benne valami értékelhetőt. Emiatt sokkal inkább érdekelt lesz más lányoknál. Van aki megpróbálja elhódítani. Sajnos akinek sikerül, az meg éppen emiatt nem fog találni benne örömöt, hiszen ha neki sikerült, akkor másnak is fog.

Szóval teljesen mindegy ki milyen ajánlattal bombázza a kedvesedet, nincs értelme otthagynia téged. Csak rosszabbul járhat.

2013. szept. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó :-) én is ebben reménykedek, és szerencsére a párom is elutasító válaszokat adott nekik :-)
2013. szept. 4. 19:04
 8/9 Pendulum92 ***** válasza:
Nekem a barátnőmnek irogat mostanába 1 delikvens olyanokat, hogy összefuthatnánk, meg hogy járna-e vele, ha nem lennék, stb. Nem értem én sem ezek az emberek miért nem veszik észre magukat.
2013. szept. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Velem olyan előfordult, hogy megismertem valakit, de nem akartunk komolyabbat, csak 1 éjszakát töltöttünk együtt. És utólag mondta el, hogy nagyon megkedvelt, de nem lehet köztünk komoly kapcsolat, mert menyasszonya van.


Na mondom..b..meg...az egy dolog, hogy nem akartam volna vele kapcsolatot, de az megint más, hogy ő eltitkolta előlem a sajátját....még így is sokáig bántott a dolog...:(


A férjemnek meg, az esküvőnk előtt írogatta az egyik lány haverja, hogy jó lett volna ja jártak volna, és vajon milyen lenne meg ilyenek....kicsivel utána még nyalókát is adott, ajándékba, csak a férjemnek:D


27/N

2013. szept. 6. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!