Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 év pàrkapcsolat utàn kiàbràndultam. Mit tegyek hogy ujra a régi legyen minden?

Figyelt kérdés

2 éve vagyok együtt baràtommal(együtt élünk.eleinte minden szép és jo volt,aztàn terhes lettem,nagyon nehezen de arra jutottunk,hogy elvetetem.annak ellenére együtt maradtunk.

mostanàban ha kérdezem hovà készül,azt mondja,ö férfi,az ö dolga ,ne kérdezzem,sokat dolgozik,ö hozza a pénzt,ezért nem merek nagyobb vitàkat rendezni.àllitolag feleségül akar venni,de mindig csak halogatja,azt mondja sok a stressz stb.több alkalommal elköltöztem,mindig visszacsalt.màr nem tudom,hogy szeretem-e ,de nem tudom itthagyni,mert nincs helyem màshol(nem is olgozok,külföldön vagyok vele,a szex ugyanugy müködik,és nem védekezünk(az ö kérésére.mostmàr szeretne babàt,de akkor miért ilyen hideg velem?mintha kutya lennék?


2008. júl. 2. 11:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha kiszolgáltatod magad, ő ki fog használni. Abból, amit leírtál, nekem úgy tűnik, te nagyon aláveted magadat az ő akaratának, neki pedig tetszik ez a helyzet. Ezt ebból szűrtem le:"mostanàban ha kérdezem hovà készül,azt mondja,ö férfi,az ö dolga ,ne kérdezzem,sokat dolgozik,ö hozza a pénzt,". Egy ilyen alakot én már régen faképnél hagytam volna, nem hogy még gyereket szülni neki! Egy jól működő párkapcsolatban a felek egyelnőek, nagyon ósdi, középkori duma ez a "én vagyok a férfi, nekem mindent szabad, a nőnek meg kuss, örüljön, hogy egyáltalán itt lakhat nálam, és kiszolgálhat"-dolog.

A másik téma pedig: terhes lettél, elvetettétek, aztán most gondol egyet, és mégis kell neki a gyerek? Aztán teszem azt, megint terhes leszel, ő megint úgy gondolja, várhat még a gyerek, te engedelmes rabszolgaként megint elveteted? Közben meg hagyod, hogy a házassággal hitegessen, holott nyilvánvaló, hogy nem akar elvenni? (Ócska duma ez a "stressz"!) Nekem ez nem kerek, de ez csak egy vélemény... Összességében ameddig nem állsz a sarkadra, és hagyod, hogy lábtörlőnek nézzen, annak is fog nézni. Szerintem.

2008. júl. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keress magadnak vmilyen munkát és így ezt már nem tudja a szemedre vetni, hogy ő tart el.Egyébként is így nem lennél annyira kiszolgáltatott állapotban és ha úgy adódna a dolog hamarabb tudnál lépni,ne hagyd hogy ő irányítson.Azt viszont megbeszélhetnéd vele hogy úgy érzed magadat mint egy kutya az ő bánásmódja miatt,szerintem várj még egy kicsit a babával ameddig nem javul kettőtök közt a helyzet!Biztos szeret ha már többször visszacsábított,nem ártana vele közölnöd ha nem változik akkor végleg elmész!Ha rám hallgatsz keress magadnak munkát,legalább addig amíg nem tudod előteremteni a pénzt hogy haza gyere,mert már ha azt sem tudod hogy szereted e még akkor már ott részedről sem stabil a kapcsolat csak a megszokás és a kiszolgáltatottság ami hat rád.De semmiképp nem vállalj babát egyenlőre amíg nem biztos semmi,mert később az kihat majd a babádra és a saját életedre is,mindent megváltoztat.
2008. júl. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!