Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok elveszteni a párom, de úgy érzem nem voltam még elég nővel. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

19 vagyok, most a második barátnőmmel vagyok együtt. Szóval ezidáig két nővel voltam összesen.


A mostani barátnőmmel viszonylag minden jól megy, bár sokszor veszekszünk (fogalmam sincs mi van vele, ha nem vagyok ott, egyszerűen elmegy az esze). Kedves, gondoskodó, segítőkész lány, de a szüleimmel egyáltalán nem jön ki jól (olyannyira, hogy nem is jön hozzánk, csak nála találkozunk - amibe amúgy már kicsit belefáradtam, tekintve hogy buszozgatnom kell, átszállással). 24 éves, de kinézetre általában engem mondanak többnek, meg viselkedésre is. Az anyjával és a húgával lakik, régebben olyan tipikus anyuci kedvence volt, mióta összejöttünk igyekezett összeszedni magát, bár sokszor úgy érzem sosem fog ez maradéktalanul sikerülni. Munkája nincsen, és eddig sem volt - folyamatosan keres, de valamiért soha sehova nem veszik fel (egy érettségije van, plusz valami marketinges OKJ-s cucc).

Az anyja kiment Angliába a pasijához, őt és a húgát ott hagyta az elmebeteg apjukkal egy házban. Szóval most Angliából az anyja pasija tartja el őket, aki szintén nem egy pozitív személyiség (tulajdonképpen az anyja kiszolgáltatottá tette mindkét lányát és saját magát egy olyan embernek, aki semmit nem érdemel belőlük). Ráadásul még csak "meg sem éri", ugyanis nagyon nincsenek eleresztve pénzügyileg így sem.

Megvan a magához való esze, de az érdeklődési köre beszűkült (fotózás, alakformálás, van rajta egy kis felesleg), és nemigen van közös témánk a közönségesektől eltekintve (mi legyen a kaja, aktuális események, ilyesmi). Semmi önbizalma nincs, hiába istápolom már több mint egy éve. Állandóan, mindig mindentől retteg, nem sokra tartja magát.


Ami pozitívum, hogy míg nekem nagy álmaim vannak, addig nemigazán kell külön foglalkozzak vele, tehát megérti, ha nekem egy nap maximum 1 óra szabadidőm van a tanulás miatt, és mint írtam kiszolgáló, kedves, érzékeny és gondoskodó (azért hozzátenném, hogy nem ezek álmaim nőjének tulajdonságai).


Úgy érzem vele jól ellennék mindezek ellenére, mert valamennyire még szeretem és ragaszkodom hozzá, viszont van bennem egy megállíthatatlan vágy, szeretnék még több nővel is együtt lenni, mielőtt végleg kitartanék egy mellett. Szóval most vergődés van erősen, főleg, hogy vannak lányok a láthatáron, nem is egy.



2013. szept. 4. 21:08
 1/10 A kérdező kommentje:
akarom*, utólag is elnézést. :)
2013. szept. 4. 21:09
 2/10 anonim ***** válasza:
hát ha már ezen gondolkodsz akkor nem jó de egyébként igazad van. Éljél még tök ráérsz lekötni magad valaki mellett, bőven elég 30 évesen is. Addig majd sokat tanulsz a nőkről igy is ugy is...
2013. szept. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy nem tudod mit akarsz.
2013. szept. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Didiiayer ***** válasza:
Ne a megszokás miatt maradj majd vele. Ezek alapján, amiket leírtál és már így gondolkodsz ezen nem hiszem, hogy sokáig ki tartanátok még egymást mellett, vagyis ha ez rajtad fog múlni. Viszont, hogy mit tegyél azt neked kell tudnod és eldöntened.
2013. szept. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Már ne haragudj,de rengeteg mondatodból úgy érződik,hogy nem is szereted igazán...

Szerintem így ennek nincs értelme.

2013. szept. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#5:


Egy év után már látja az ember a partnerének a negatív tulajdonságait is, erős kontúrral. :) Mindemellett szeretem, közel sem úgy mint az elején, ez természetes, de szeretem, hozzászoktam, ismerem és a helyzetük miatt valamennyire még sajnálom is.


A másik oldalon pedig olyan nők (is) vannak, amilyeneket elképzeltem (nem 90-60-90 és hasonlók, hanem főleg belső ÉS külső alapján).

2013. szept. 4. 21:20
 7/10 anonim ***** válasza:

Lehet, h csk én nem vettem észre, de én nem nagyon láttam a negatívumot a csajban, azonkívül, h a szüleiddel nem jön ki (ezt pl. én lesz..nám, én se jövök ki velük), s van egy kis felesleg, hát az se baj, ne legyen csonti sztem.

A közös téma viszont bajosabb.

2013. szept. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Pendulum92 ***** válasza:
Ha vele is maradsz, szerintem úgy is meg fogod csalni előbb-utóbb. Inkább szakíts vele, kevésbé fájdalmas.
2013. szept. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én egy kicsit úgy érzem hogy nagyon kerested a negatívumokat vagy az érveket arra hogy miért is hagyd el őt vagy próbáld meg mással. Nézd csak meg mennyi negatívat írtál és a végén mennyi pozitívum maradt. A vágy mindenkiben benne van. Én 20 éves nő vagyok és a párommal 2 éve vagyunk együtt és mostanában sokat beszéltünk pont erről a témáról és arra jutottunk hogy a vágy mindenkiben egészségesen benne van, viszont ha megtenné azt érezné hogy felesleges volt hisz ezzel kockára tette a párkapcsolatát ami lelkileg tökéletesen rendbe van és a későbbiekben mi számítana igazán? Az hogy van melletted egy szerető gondoskodó nő akin ugyan van egy kis felesleg és valamiért nincs önbizalma, de szeret vagy egy dögös nő aki nem nyújt neked majd annyit amennyire szükséged lenne.

Szerintem kicsit turbózd fel a szexuális kapcsolatod vele hátha csökken ez a vágy. Egyébként fiatal vagy még és nincs gyűrű az ujjatokon, de ha szeret és szereted becsüld meg!

2013. szept. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Azt mondja a pesti szleng, hogy b***ni és szűzen maradni nem lehet egyszerre. Ha úgy érzed, hogy kevés nővel voltál még, és nem leszel többel, mindig azt fogod érezni, hogy kihagytál valamit. (Különben nem hagytál ki semmit, de ezt úgyis hiába mondom.)


Amiket leírtál, abból nekem egyértelmű, hogy teljesen mást akartok az élettől, te és a barátnőd. Én nem erőltetném ezt a kapcsolatot, de valahogy úgy vetnék véget neki, hogy ne kerüljön a csaj még jobban a padlóra.

2013. szept. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!