Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a kiakadásom, vagy belefér még ez?

Figyelt kérdés

Barátnőm mindig is férfiakkal szerette körül venni magát, jobban kijön velük, elfogadom.

Van egy srác, akit még az egyetemről ismer, vele szokta jobbára tartani a kapcsolatot. megbeszélnek mindent, általában a srác nőügyeit, barátnőmtől szokott tanácsot kérni, meg mindenféléről beszélgetnek. Nem izéltem rajta, mert nem szokta titkolni, előttem is szokott vele beszélni, bár az kicsit zavar, hogy fél órákat, akár egy órát is beszélnek ilyenkor, hetente kétszer, háromszor.

Nem egy városban élünk, jött hozzánk a srác látogatóba, eddig nem is találkoztam vele.

Hallottam, ahogy jönnek fel a lépcsőn, kinéztem az ajtó kinézőjén vagy mi az, és látom, ahogy rácsap a fenekére a srác a barátnőmnek, így viccelődve. A srác nem néz ki valami jól, tuti nem jön be barátnőmnek.

Én kiakadtam, hogy ez mi, ő meg azt mondta erre, hogy ebben nincs semmi, régóta ismerősök, haveri dolog ez.


2013. szept. 5. 13:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Pláne úgy, ha én egy haverommal beszélek 3 percet telón, akkor már megy a hepaj, hogy nem vele foglalkozok, hanem a hü lye haverjaimmal."


Na így viszont már k**va gáz seggrepacsi nélkül is.

2013. szept. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"A srác nem néz ki valami jól, tuti nem jön be barátnőmnek. "


Ez a nőknél baromira nem így működik. Csak te gondolod így.

2013. szept. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem így működik. De ismerem a barátnőm ízlését, enyhén szólva nem tetszik neki, tuti.

Igen, nyomizom, ez van, a külsejével tuti nem fog meg egy csajt se. Tudom, nem a külső számít, de azért na. Meg nem írtam róla ilyesmit a főkérdésben, csak mikor jöttek a válaszok.

De éljen a modern világ, a barátnőm fenekét egy másik pali csapkodja, és még én vagyok a szemét.

Remélem, aki ezt írta, majd egyszer észreveszi, hogy a barátja, barátnője seggét is csapkodják, és akkor is ilyen megértő lesz. Nem hinném...

2013. szept. 5. 16:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!