Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nem szab nekem határok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem szab nekem határokat. Nagy elvárás tőlem?

Figyelt kérdés

Az a baj velem, hogy nem tudok sokáig egy férfi mellett maradni. Megunom, vagy nem is tudom.. Részben félek is egy olyan komoly kapcsolattól, amiben szó van eljegyzésről, jövőről. Másrészt pedig nagyon vágyom ezekre a dolgokra.

Néha rám jön, hogy élni akarok, szexelni mással, vagy csak flörtölni, hogy tudjam, hogy kellek, vagy nem is tudom.. Ilyenkor a párom csak annyit mond, hogy "ahogy gondolod". Ha azt mondaná, hogy "nem, mert szakítok veled", akkor nem tenném meg.

1,5 év után már csak-azért-is lefeküdtem valakivel... Előtte mondtam neki, annyit mondott, hogy "rosszul esne, de te döntésed". ha azt mondja, hogy nem, akkor azt se teszem meg...


Nem tudom, mit tegyek, mert azóta elszállt velem a ló és pasizgatok.. Flörtölök, visszamosolygok... De közben meg szeretem a páromat, és ő csak úgy van vele, hogy "ahogy gondolod". Ez annyira szr..


2013. szept. 5. 17:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Papucs csàvo
2013. szept. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 zoliba' ***** válasza:
100%
ő egy papucs,te meg egy ribaoc. 2sültkeszeg. Igyál benzint és gyújts rá. Vagy dugjatok 3-an. Az lesz a kövi úgyis.
2013. szept. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

sztem a pasid is félrekef.l,azt ennyi.

akkor ez nem komoly kapcsi,ilyet egy férfi nem nez el,hogy d.gjak a nőjét.

2013. szept. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem vagyok rbanc. Azt akartam, hogy azt mondja, hogy nehogy megtegyem, nem akar elveszíteni, vagy hasonló.. Erre annyit kaptam csak, hogy ahogy gondolom.. Igazából le sem akartam feküdni azzal a sráccal, csak azért tettem meg, mert a páromnak úgyis mindegy..
2013. szept. 5. 17:15
 5/10 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem megy félre. Ebben az egyben biztos vagyok
2013. szept. 5. 17:15
 6/10 anonim ***** válasza:
Istenem,de egyszerű. Te se szereted a pasidat, ő se téged. Valoszinu -mivel nem szeret igazán- ő is kurogat boldog boldogtalant. Viszont ha ő hű,akkor egy jellemtelen ember vagy ő meg egy marha.
2013. szept. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ha már ilyesmi egyáltalán felmerül, hogy mással lefekszel, vélhetően nem szereted. De egész jó indokod van arra, hogy félrekúrogatol :)
2013. szept. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Most nem értelek.... azt akarod, h érzelmileg zsaroljon?????
2013. szept. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha nekem is csak ennyit mondana, lefeküdnék mással ha cseszik rám akkor énis rá :D
2013. szept. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Elég közömbösnek tűnik a pasi.


Vagy van valakije, azért nem érdekli, hogy megcsalod, vagy úgy gondolja, azzal nem fog visszatartani, ha könyörög....


Egy biztos. Te nem szereted őt, különben nem tetted volna szét a lábad másnak. ENNYI.


27/N

2013. szept. 6. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!