Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi ideig szokás viselni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig szokás viselni egy eljegyzési gyűrűt? Mikortól szokás a házasság. Gáz ha valaki évekig hordja és nincs belőle esküvő? Egyfajta jelképként is fel lehet fogni?

Figyelt kérdés
2013. szept. 5. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Esküvőig szokták hordani és ez mindenkinél más...
2013. szept. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
En 4,5 eve hordom, de mar nem is akarok ferjhez menni :D
2013. szept. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Régen egy évig jártak jegyben.
2013. szept. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Lamakid333 ***** válasza:
Feleségem majdnem 3 évig hordta mielőtt elvettem feleségül. Ez mára már teljesen mindegy. Nem az a lényeg hogy meddig hordod, hanem az hogy ez csak időhúzás a részetekről, vagy pedig komolyan is gondoljátok hogy onnantól már "majdnem" házasok vagytok.
2013. szept. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy a felek milyen tartalmat visznek bele, mennyire gondolják komolyan.


Én pl mai napig hordom a bal kezemen, pedig lassan 2 éve házasok vagyunk. A karikagyűrű a jobb kezemen van. (másfél év kapcsolat után volt esküvő)


Egyszerűen szeretem azt a gyűrűt is, mert ez volt az első amit a férjemtől kaptam. Érzelmi értéke van.


Nincs olyan hogy szokás, a házasságkötésnél. Amikor 2 ember együtt van, elérkezik egy pont, amikor esküvőre vágynak, megtartják. Kész.


Vannak akik 5-6-10 év után házasodnak, és pl egyik barátnőm 1 év után ment férjhez, én másfél év után 25 évesen.


Amikor úgy alakul, és a megfelelő partner is megvan hozzá.


Egy előző barátomnál pl csak pár hónapig hordtam a gyűrűt, mert szakítottunk. Nincs abban semmi gáz, ha rájövünk, hogy mégsem az az igazi, akit választottunk.


27/N

2013. szept. 6. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!