Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mivan? Tapasztalta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mivan? Tapasztaltabbak válaszát várnám. Ez csak barátság, vagy több mint barátság?

Figyelt kérdés

A lány elég furán viselkedik.. Nem tudom eldönteni hogy mi a szitu.. Barátja nincs kb fél éve.. mi kb 4 hónapja beszélünk.

Napi szinten beszélünk, SMSezunk meg ilyenek.. de nem tudom eldönteni, hogy csak barátságnak érzi ő, vagy több is lehetne..

Amikor találkozunk megölel, megpuszil, mikor elválunk akkor is.

Néha olyan kétértelmü kijelentései vannak, hogy nem tudom mire véljem..

Egy helyen dolgozunk, és ma bejött a főnök, és azt mondta viccesen, hogy ti ugye kavartok? Ő gyorsan rávágta hogy nem, és sajnos elég határozottan :(

Aztán délután sms-be beszélgettünk, és valami olyant irt "hogy én ezért meg nem csokolnálak" vagy valami ilyesmi..


De régebben volt valakim, és azt irta, hogy "csokot nem adhatok, csak puszi lehet"...

Azt hallotam valakitől, hogy beprobálkozott nála egy pasi, de visszautasitotta, mert a pasas beszélt még az exéről..

A csaj is elég sokszor emlegeti hogy a volt barátom is itt volt, ezt csinálta, igy történt meg stb..

És voltmég olyan is, hogy nagyon jóba volt egy fiuval, de az amikor megkérdezte hogy lehetne-e több, azt mondta hogy csak barátok..

Elég házi nyúlnak számit, nem tudom mi legyen.. engem lassan kezd megőriteni ez a dolog...

FB-n beszél valakikkel, de nem tudom hogy fiuk v a barátnői.. néha nagyon gyorsan visszair, néha meg későre..


Szerintetek mi van itt?:(

Tanácstalan vagyok.

Előre is köszi a válaszokat


2013. szept. 5. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:

önts tiszta vizet a pohárba:

kérdezd meg fehéren-feketén mi a helyzet!!

legalább nem őrlődsz tovább.........

2013. szept. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ha csak barátság, akkor lehet hogy elveszitem az egyik legjobb barátomat, és majd mehetek lehajtott fejjel mindig oda, ahol ő van, mert egy helyre járunk :(
2013. szept. 5. 21:22
 3/4 viktor123456 ***** válasza:

Kérdezz rá vagy kapd le legközelebb. :-)


A barátság neked oda, úgyjoyy ez már mindegy. Te már szeRi vagy. :-)

2013. szept. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
lehet, hogy zavaraban vagta ra, hogy nem kavartok, velem is volt mar ilyen
2013. szept. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!