Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj, ha megtartja az exétől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha megtartja az exétől kapott dolgokat?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 5 hónapja vagyunk együtt! Az exe durván bánt vele, minden értelemben! De még régebb rajzolt neki, meg írt levelet stb-stb! Gáz, ha megtartotta őket?

Mármint ami olyan, amit megtaláltam a polcán azt elvileg kidobta! De volt pár rajz, ami a fiókjában, alul megmaradt, stb-stb! Mondjuk nagyon úgy semmi mást nem kapott, de ezekből megtart párat az gáz?



2013. szept. 6. 08:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Már miért lenne gáz?:DD Én nem dobok ki semmit, majd jó lesz a lányomnak olvasgatni:D
2013. szept. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ezert mar en is hiszteriaztam egy sort en pl kozos kepeket talaltam a laptopon ki is baszta a biztositekot rendesen :D de azota sza..ok ra elvileg el pakolta vagy kitoolte vagy a fene se tudja mit nem csinalt a kepekkel nem erdekel. 24 F
2013. szept. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

értem, köszönöm! :)

csak azért fura, bár jó mélyen van a fiókjában, azért ez 2-ős dolog! mert vagy teljesen le****ja, vagy olvasgatja még, és titkolni akarja!

bár az én leveleim feljebb vannak, de akkor is....

csak fura azért is kérdezem, miért van ez!

jó megértem a nyakláncot (1500 forintos ezüst, ilyen félszív medállal) nem dobja ki, csak különös!

2013. szept. 6. 08:24
 4/17 anonim ***** válasza:

Én megtartok mindent, képeket, ajándékokat, mindent. Mégis miért kéne törölnöm/kidobnom bármit?

Nem ez mutatja, hogy valaki túl van az exén vagy nem. És ezek a dolgok igenis az életem részei voltak, én semmit se dobnék ki.

Hála az égnek a barátom sose tette ezt szóvá, és látom rajta, hogy cseppet se zavarja.

Szerintem nem ártana kicsit érettebben gondolkoznod!

2013. szept. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Értem! Erre még nem is gondoltam!

Igazad van! Csak na, félek, hogy majd egyszer visszaolvassa és "fellángol" valami, bár csak nem...

2013. szept. 6. 08:27
 6/17 anonim ***** válasza:
5 Nagyon helyre raknálak, ha személyesen ismernélek.
2013. szept. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

6, te a négyes vagy?

Am meg miért, nem szóltam neki, meg semmi ilyen, nem is veszekedtem vele! (soha nem szóltam még ilyenért)!

Azért kérdeztem, hogy mi a véleményetek erről!

2013. szept. 6. 08:29
 8/17 anonim ***** válasza:
Húú apám nem semmi gondjaid vannak. De most nézz magadba, ha fellángolna bármi is benne az exe iránt az azt jelentené, hogy veletek nincs minden rendben. Tehát inkább azon gyúrj, hogy kiegyensúlyozott kapcsolatban éljetek és meg sem forduljon a fejében ilyesmi. Tudod a nők alapvetően máshogy vannak kódolva teljesen máshogy gondolkodnak bizonyos dolgokról. A nejemnek is van csomó cucca az exeitől, de nem érdekel, mert (szerintem) nincs mitől tartanom...
2013. szept. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Tudom bután hangzik, de nekem sincs, én se érzem ezt! De féltem, nagyon szeretem és nem akarom elveszíteni Őt, ennyi az egész!
2013. szept. 6. 08:52
 10/17 Baccardi01 ***** válasza:

Én 44/F vagyok. Mégis megtartottam azokat a dolgokat, amiket a volt barátnőimtől kaptam (levelek, plüss állatok, stb...).

Az utána lévő barátnőimet ez egyáltalán nem zavarta.

Ezek szép emlékek. Jó rájuk visszagondolni, de ennyi, semmi több.

2013. szept. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!