Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj, ha megtartja az exétől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha megtartja az exétől kapott dolgokat?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 5 hónapja vagyunk együtt! Az exe durván bánt vele, minden értelemben! De még régebb rajzolt neki, meg írt levelet stb-stb! Gáz, ha megtartotta őket?

Mármint ami olyan, amit megtaláltam a polcán azt elvileg kidobta! De volt pár rajz, ami a fiókjában, alul megmaradt, stb-stb! Mondjuk nagyon úgy semmi mást nem kapott, de ezekből megtart párat az gáz?



2013. szept. 6. 08:04
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Én ezeket mind megértem!

Nem is zavar, csupán csak megkérdeztem, de látom pár ember emiatt nagyon nagy b***nak tart!:D

2013. szept. 6. 09:03
 12/17 anonim ***** válasza:
9 Ezt miért nem vallod be a leányzónak? Pedig ettől repülne a boldogságtól.. Nem gyengeség az, ha a másik felé kitárod az érzelmeidet, hanem erőt adsz a másiknak ezzel.
2013. szept. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Mindíg kimondom és ki is mutatom!

Csak az előzö "barátja" mindíg kiabál vele, megalázta testileg-lelkileg! Pont ezért fura, hogy megvan még 1-2 dolog tőle!

De nem bánt, mert na, belegondolva, én mindent megadok neki, ha meg így se kellenék, akkor az nem az én hibám...:D

2013. szept. 6. 09:14
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem baj! Én is sok mindent megtartok, esetleg csak akkor dobom ki, ha nagyon jelentéktelen. A képek is maradnak a gépen. Az a múltam, nekem senki ne várja, hogy kitöröljem őket. Ettől meg az aktuális barát a jelenem. Fel lehetne fogni.
2013. szept. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én sem dobnék ki semmit, mert ugyanúgy az életem része, és helyre is tenném azt, aki követelné, vagy emiatt balhézna.


A barátnőd VELED van, nem az exével, így ne hisztériázz. Nem lángol fel semmi, ha pedig mégis, akkor téged sosem szeretett igazán.

Ha viszont feleslegesen - mert ez az - kiverdesed a balhét, csak elűzöd, mert mit lát? Hogy veled a vita megy, mással meg jól érzi magát. Nem kell ilyenen parázni.


Én is féltékeny lehetnék a barátom exére, de minek? Engem szeret, hozzám jön "haza" (képletesen értsd, mert én járok hozzá), nem xy-hoz.

2013. szept. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Na én nem bírom nagyon kiakadok ettől a pasimnak egy kapcsolata volt előttem az első és kapottórát tőle és nálunk szétesett és jaj ezt a volt csajomtól kaptam és próbálta összerakni na akkor megsértődtem most ha ő szakított vele csúnyán akkor miért kell neki ? cd-n voltak képek ezen is veszekedtünk és széttörettem vele na az is nagy bunkóság volt,hogy szülinapomon a volt csajától kapott aji tasakba kaptam meg az ajándékomat.. és ne legyek kiakadva?
2013. szept. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Nem mondod :D ***** válasza:
Én nem dobok ki semmit, amit az exeimtől kaptam. Ha velem valaki ilyenért balhézna, repülne. Hogy miért? Azért, mert mindenkinek van MAGÁNÉLETE. Minden tárgynak, képnek története van. Az, hogy valaki nem hajlandó lemondani az emlékeiről, nem jelenti azt, hogy nem szereti a jelenlegi párját. Szerintem gerinctelenség valakitől azt kérni, hogy dobja ki a múltját!
2013. szept. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!