Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan normális embernél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan normális embernél hogy "érzelmi zavar"?

Figyelt kérdés
Rövid,egyszerű történet.Tavaly májusban találkoztam egy lánnyal a városban ahol lakom,az utcán mikor mentem a boltba.Ő rám köszönt hogy:”Szia hogy vagy,mi újság veled,rég találkoztunk”Nem ugrott be hogy kicsoda és ezt mondtam is neki.Erre ő azt felelte hogy gyerekkorunkban sokat játszottunk együtt a tesóimmal és vele náluk is és nálunk is stb stb…. csak mi idő közben jó pár évre elköltöztünk ugyebár és nemrég tértünk vissza.Mondtam neki hogy bocsi de nem emlékszem mert rengeteg helyen megfordultam azalatt a több mint 10 év alatt mióta nem láttam (több iskola,több munkahely).Elköszöntünk egymástól,megmondta hogy hol lakik.Különösebben nem vettem fel a találkozást,mentem a dolgomra.Az elkövetkezendő napokban egyre többet jár a házunk felé,ami tőlük nincs messze.Velem is sokat beszélgetett és a szüleimmel is.Kiderült hogy csak látogatóba jár a városunkban a családjánál ugyanis 200 Km-re lakik és már van 5 éve pasija.Sokat beszélgettünk,tudta hogy milyen nehéz anyagi körülmények között él a családunk és azt is hogy szeretnék kimenni dolgozni külföldre. Azt mondta hogy segíteni fog és pár hónapon belül mehetek. Kb egy hét múlva hazament,de elkérte anyámtól a telefonszámom és nekiálltunk smsezni. Kérdezte hogy miért nincs párom,pedig tök jó pasi vagyok.Mondtam neki hogy elég sokan átvertek és ezért úgymond „várom az igazit”.2 hét telt el és már elkezdett sírni hogy milyen boldogtalan a párja mellet,már nem szerelmes belé ,sokszor már attól fél hogy a férfi megveri őt és hogy belém szerelmes,haza akar költözni és velem akar lenni.Ez ment kb másfél hónapig,utána újra eljött látogatóba és akkor történ meg az első csók,de az is úgy hogy már pár pohárral ivott.Eltelt fél év,kb havonta jött látogatóba egy-két hétre,de folyamatosan váltig állította hogy szerelmes belém és mindig csak úgy csókolt meg hogy volt benne minimum egy boros kóla,de józan volt. Kb az 5. hónap után kiakadtam és elkezdtem rengeteget zülleni emiatt. Balesetem volt részegen,kórházba kerültem.Egy hónapot feküdtem kórházba,voltam a pszichiátrián is mert piásan történt a baleset. Miután kijöttem a kórházból utána még 1 hónapig húzta az agyam.Mikor itt volt látogatóba,de a párja nem jött el vele akkor hívott fel a szobájába hogy töltsem vele az éjszakát és pár nap múlva már kérte hogy feküdjek le vele,mert engem szeret és kíván.Én nem így akartam megkapni őt,így hogy van párja.Hazament és 2 hét múlva kijelentette hogy „csak azt éreztem hogy szerelmes vagyok beléd,de rájöttem hogy még mindig a páromba vagyok szerelmes”.Mondtam neki hogy oké,hagyjon békén végleg,többé az életben nem akarok róla hallani sem.2 hónapig idegileg kész voltam.Munkanélküli voltam,ez is rátett.Nyugtatókat szettem,arra piáltam,vagdaltam az ereim.Januárban találtam munkát és a munkahelyemen 2 hét múlva megismerkedtem egy kolleginával akinek megtetszettem.Elmondtam neki mindent azt is hogy még mindig érzek valamit az előző szerelmem iránt és hogy így nem szeretnék belemenni egy kapcsolatba.Azt mondta nem zavarja,majd segít nekem elfelejteni a másikat.Belementem.Egész jól alakultak a dolgok kettőnk közt,egyre jobban megkedveltem a nőt,de még mindig nem múlt el az érzés.Június elején volt egy vitánk a párommal,munka után hazament ő is és én is.Amint beért a kis városunkba a busz éreztem hogy szúr a szívem…Ez az érzés akkor szokott előjönni ha ez a nő a városban van látogatóban.Péntek este volt és buli a kocsmában.Kimentem egy picit és ott volt.Köszönt,átnéztem rajta.Hazamentem,átöltöztem,iszogattam.Megütött a pia,visszamentem a buliba.Odajött hozzám és mindenáron beszélni akart velem,hiába zavartam el hogy szálljon le rólam.Mondtam neki hogy mond gyorsan.Megint szerelmet vallott,azt mondta hogy mindig is csak engem szeretett és hogy hazaköltözött mert velem akar lenni,de tudja hogy van párom,de azt is tudja hogy én is szeretem őt. Csókoloztunk. 2 hónapig itt volt addig folyamatosan beszéltünk.Kiderült hogy egyáltalán nem szakított a párjával,csak azért jött mert hiányzik neki a családja.A két hónap alatt még egyszer történt meg a csók és a szerelem vallás,de az is diszkóban volt.Én jártam melózni de folyamatosan emailben tartottuk a kapcsolatot.Ezalatt az idő alatt többször az kéregette hogy mi milyen párt alkotnánk…Mondtam neki hogy mivel ő nem érez semmit irántam ami a szerelmet illeti így nem mennék bele.Hazament és azt mondta hogy ő tényleg csak azt érezte hogy szerelmes belém,de rájött hogy csak úgy szeret mintha a testvére lennék.Szerintem ha valaki úgy szeret valakit mintha a testvére lenne akkor avval nem akar 2 boros kóla után szexelni,meg nem vall neki szerelmet….Meg 5 évig szerelmes valakibe,utána fél évig másba,majd megint fél év múlva az előzőbe?Én azt vettem le az egészből hogy csak le akart velem feküdni,csak nem merte bevallani hogy ne nézzem olcsó kis….Példa rá hogy amíg itt volt nyáron megírtam neki csak úgy kíváncsiságból e-mailben hogy: „megkapod amire vágysz,lefekszem veled,legalább békén hagysz” azt válaszolta rá hogy: „jó majd megbeszéljük”

#érzelmi-zavar
2013. szept. 6. 08:29
 1/8 anonim ***** válasza:
kukázd ezt az embert. Ennél csak jobb jöhet.Egy szót nem pazarolnék rá a te helyedben.
2013. szept. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Baccardi01 ***** válasza:

Ne foglalkozz vele!

Ennél te többet érsz.

2013. szept. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kérdésed az volt, hogy normális embernél érzelmi zavar.

Te NEM vagy normális ember. Gyógyszerre piálni, eret vágni egy olyan lány miatt, akivel gyakorlatilag semmi nem volt köztetek, hát hogy mondjam... nevetséges.

Ha meg direkt utána mentél iszogatni, akkor minek zavartad el? Zavaros az egész,mint az agyad.

Egyébként mért nem dugtad már meg? Mit kínlódtál eddig?

Hány éves vagy? Szerintem nagyon gyerek még. Keress normális társaságot, barátokat, akik észhez térítenek!

Kapd már össze magad, és keress egy normális lányt.

2013. szept. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Shai-Hulud ***** válasza:

Szerintem szakítsd meg vele a kapcsolatot. Úgy gondolom, ha nem teszed, minden kialakuló új kapcsolatodat tönkre fogja tenni, mindig ott lesz, hogy zavart keltsen benned, és mindig ott fog hagyni.


Vannak ilyen emberek (nem csak nők), akiknek az kell, hogy "érzelmi rabláncon" tartsanak másokat. Szabadulj meg tőle, és alakítsd úgy az életedet, hogy az jó legyen neked - és nem neki!

2013. szept. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Már úgy állok hozzá hogy ez egy gátlástalan,senkiházi,mocsokember.Az első kommentelönek is nagyon igaza van,kukázni kell mert oda való.Abból következtetek hogy milyen ember az aki csak azért kitalálja hogy szerelmes valakibe hogy megkapja....????Én is voltam úgy hogy tetszett egy lány,de járni nem akartam vele,mert nem kellett barátnő.Megmondtam neki hogy max egy kötetlen szex.Tetszettem neki,de legalább nem áltattam és hazudtam neki.Ez se teljesen fer,de még egy fokkal jobb.Pláne akkor nem csinálok ilyet,ha van párom már 6 éve és tudom hogy az illetőnek mint nekem szinte soha nem volt komoly kapcsolata,mert sok nőnek azért nem kellet mert nem tehetős anyagilag.Plusz a párom iránti tiszteletből nem teszem meg,mert ha már a sok év alatt elmúlt a szerelem akkor ha megtetszik valaki komolyan akkor megmondom neki és vagy elválunk vagy ha csak gondok vannak a kapcsolatban akkor megbeszéljük....
2013. szept. 6. 08:58
 6/8 A kérdező kommentje:
27 leszek,azért már nem vagyok annyira gyerek.Csak ha az embernek soha nem volt normális kapcsolata és jön valaki aki elhiteti vele hogy neki ő kell,akkor könnyen szerelmes lesz és így érzelmileg instabilabb.
2013. szept. 6. 08:59
 7/8 anonim ***** válasza:

A te példád az iskolapéldája annak, hogy egy nő hogyan tud egy embert szép lassan teljesen leépíteni remegő kocsonyává.


Egyet kérek tőled: Ne igyál. Pláne egy nő miatt ne. Pár év és full alkoholista leszel.

2013. szept. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már nem iszom miatta,sokat segít hogy van párom na meg az is hogy edzem.Csak akkor leszek ideges ha valamiért megkeres.De már a pia helyett edzem egyet,vagy nekiállok gitározni vagy játszom a pcmen ha nincs velem a párom. :) Nemcsak nöböl van ilyen ezt is.tudom.
2013. szept. 6. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!