Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítanátok ezért?

Figyelt kérdés

Az eset nem most történt, mégis most vállt aktuálissá.

Még júniusban széthullófélben volt az előző kapcsolatom, és rengeteget szenvedtem miatta.

Jóban voltam egy másik sráccal (legyen a neve S.), de csak barátilag.

Elhitette, hogy mindenben számíthatok rá, és barátilag mellettem van.

Amikor már minden tönkrement, bevallotta, hogy igazából szerelmes belém, de ezzel teljesen összezavart. Meg kellett volna szakítanom vele a kapcsolatot akkor, most már tudom.

Apró jelekből viszont rájöttem, hogy csak kamu az egész, valamiért élvezi, hogy hiteget, ezért eldöntöttem, belemegyek a játékba.

Nagyon jó színész volt, sírt, esküdözött, hogy mennyire szeret, én meg csak bólogattam, hogy "Én is téged drágám", de az járt a fejemben, "Miért? Miért kell játszani az érzelmeimmel?"

Pár hét után burkoltan megírtam neki, hogy mindenről tudok, de nincs harag, csak indokolja meg, amit tett.

Elmondott mindennek, és nem beszéltünk többet.

Az akkori párommal nemsokára szakítottam.

Később megtudtam, S. részéről ez a színjáték azért volt, mert hasonlítok az exére, aki kidobta (komolyan még a keresztnevünk is ugyanaz, mindig az exe becenevén szólított), és rajtam akart bosszút állni, amiért az a lány átvágta.

Közben összejöttem egy másik sráccal, akit már régóta nagyon szerettem, csak nem mertem reménykedni semmiben.

Minden tökéletes volt egészen tegnapig, amikor is S. újra feltűnt a színen. Amikor megkérdeztem, miért tett amit tett, ezt a választ kaptam: "Én megtehetem. Én mindent megtehetek, amit csak akarok. Jó buli volt. Te meg b*szódj meg."

Biztos voltam benne, hogy a páromat is felkeresi, hogy hülyeségeket adjon be neki rólam, mert nem bírta elviselni, hogy nem tudott tönkretenni.

Reggel felhívtam a párom, hogy mindent tisztázzak, jobb, ha tőlem tudja.

Hát, nagyon rosszul esett neki, mert hogy gyerekes dolgot csináltam. Ha látom, hogy valaki hülyít, azzal megszakítok minden kapcsolatot, nem megyek bele az idióta játékaiba.

Azért bocsát meg, mert ez azelőtt történt, hogy összejöttünk volna.

De törölnöm kell magam arról az oldalról, ahol beszélgetni szoktam, és ne legyen több fiú ismerősöm, ez a mindenfelé kacsingatás nem vezet sehová.

(Megjegyzem, én nem kacsingattam sehová, engem megpróbáltak kihasználni)

Egyszer még megbocsát, de fáj neki, hogy nem ismertettem a múltam részleteit az elején.

Megingott a bizalma irántam, hogy tudnám visszaállítani a dolgokat a régibe?


én 19L, S 19F, barátom 26F


Tudom, hogy hülye voltam, nyugodtan a fejemhez lehet vágni. :(


2013. szept. 6. 11:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Elég bonyolult a párkapcsolatod meg az életed. Én már pofán gyűrtem volna a srácot.
2013. szept. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Bocsáss meg, hogy ezt mondom, de te egy rakat idiótával vagy körbevéve. IDeje lenne felnőni és normális kapcsolatokat kialakítani. S. egy ideggyenge, akinek pszichológus segítségére lenne szüksége. A mostani pasid meg méltóztatja megbocsátani, amit a múltban tettél? Mekkora király! És most meg lekorlátoz? És neked ez kell???? Minek??? Keress egy normális férfit, normális kapcsolatot és hagyd sorsára ezt a sok ideggyengét! N29
2013. szept. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha van valami izomagyú haverod, akkor veresd meg S-t, majd gipszelés után közöld vele, hogy "mert Ön megérdemli".... kb....
2013. szept. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Rajtad akart bosszútállni, mert úgy nézel ki, mint az a bige, aki összetörte a pici szívét? Beteg emberek vannak.
2013. szept. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

S. egy kupac szánalom. Te meg nagyon buta voltál hogy belementél az egészbe, de 19 vagy, még megteheted, de már nem sokáig. Tanultál belőle (legalább is nagyon remélem). A mostani 26 éves párod, mert örülök, hogy méltóztatott megbocsájtani, hisz semmi köze a múltadhoz -.-

"és ne legyen több fiú ismerősöm" én emiatt szakítanék vele!Semmi jogy beleszólni az ismerőseidbe, vagy a barátaidba.

De S. sem a 26 éves nem valami értelmes...

2013. szept. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a 26 éves srác részéről értehető, hogy kicsit megingott benned a bizalma, hisz lehet nem nézte volna ki belőled hogy belemész ilyen hülye játékokba, de azért én a helyében nem vettem volna ennyire komolyan.


S. meg egy idióta, az egy dolog hogy nem bírja lezárni a múltat, de hogy rajtad akarjon bosszút állni egy másik lány miatt, csak mert hasonlítasz rá... hát no comment.. én is ismerek egy srácot, akinek az első nagy szerelme egy rövid hajú, alacsony lány volt és utána csak olyan lányokkal jött össze, akik alacsonyak voltak és rövid hajúak.. mostani barátnőjének a kapcsolatuk elején hosszú haja volt, most pár hónappal később már alig pár centi... jobb az ilyen srácokat elkerülni.


Szerintem barátoddal beszéljétek át rendesen a történteket, te meg tanulj a hibáidból és máskor ne menj bele ilyen butaságokba :)

2013. szept. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért benned is van egy rakat hiba.
2013. szept. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Vonzod a zűrös embereket, mert te is zűrös vagy, meg zavaros. Jó, még csak 19 éves vagy, de lassan ideje lesz kinőni a butuska, szeleburdi kislány szerepét.


1. Ha van egy kapcsolatod, még ha széthullófélben is, nem kell belemenni olyan "játékba", amiben egy másik sráccal bizonygatjátok egymásnak a szerelmeteket.

Ha egy kapcsolat nem működik, valaki mással jobb lenne, akkor szakítani kell, fiatal vagy még, nem 20 éves házasságban élsz, nincs gyerek, ami bonyolítaná a helyzetet, úgyhogy tisztázni kell, nem kerülőutakat járni.


2. Ha valaki nyilvánvalóan hülyít, te meg belemész a játékba, azzal csak a saját hülyeségedet és éretlenségedet bizonyítod mindenkinek. Pláne, ha még ezek után meg vagy sértődve, hogy miért kamuzott a másik. Ilyenkor szépen le kell építeni az illetőt. A hozzád hasonló viselkedésű nők miatt hiszik a pasik, hogy egy nővel bármit meg lehet tenni.


3. Ennek ellenére azt mondom, mindenki hibázik és a barátod nem egy nagy jellem, ha olyan feltételeket szab, hogy megbocsásson (mit is kell megbocsátania????), hogy nem lehet fiú ismerősöd. Abban igaza van, hogy gyerekes voltál, de nem határozhatja meg kivel állsz szóba és kivel nem.

Neked kell felelősségteljesebben viszonyulnod a kapcsolataidhoz.

2013. szept. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát nem volt a legjobb megoldás az sem, hogy belementél, mert tudtad hogy az egész egy rakás szar, hazugság és ez lesz a vége, semmi jó. Az meg hogy a barátod szerint el kell mindent mondani a múltadról, ő sem kérheti pláne ha friss kapcsolat na meg minek? Aztán az alapján fog megítélni, amit nem is vele csináltál hanem mással, ezért miért is inog meg a bizalma? Nem őt bántottad meg, ott sem volt. Ezért ne hagyd magad zsarolni! Az én Páromnak is vannak lány barátai, igaz nem beszélnek személyesen csak ha összefutnak és nem tiltottam meg neki hogy beszéljenek, pedig engem nagyon átvágott az ex a női barátokkal ezért nem igazán tetszik nekem sem, de mit tehetnék, bíznom kell a Páromban, hiszen ő nem az ex. Az ex mindegyik havernővel akart volna valamit, csak ezt a részletet kihagyta mindig... Nem is bíztam benne sosem, érzetem. A mostani Párom nem csinált olyat ami gyanús lenne, tudom hogy szeret és ha nem bíznék benne, megette volna a fene az egészet!

Ha már most nem bíztok egymásban, nem igazán lehet erre a kapcsolatra alapozni. Mindig az lesz, hogy na vajon mit művel, biztos valami rosszat csinál, átver stb... Az nagyon rossz, én 2 évig voltam olyan kapcsolatba. Sosem volt egy igazi boldog percem benne.


Kérdezd meg, hogyan képzeli el a jövőtöket ilyen bizalmatlansággal?

2013. szept. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!