Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítanátok ezért?

Figyelt kérdés
A barátomnál voltam és egy képe alatt kommentelgettek..Írt valami olyat ami nem tetszett egy lánynak és írt a barátomnak hogy milyen szánalmas amúgy is hogy őt hivogatja meg mondja neki hogy hiányzik amikor velem van..(a lánnyal régen kavartak)A barátom azt mondta annyi volt hogy hívta a lány hogy abba a városba van ahol ő lakik és hogy nem e találkoznak amire azt mondta a barátom hogy nem mert velem van.amikor ment haza a vonaton megcsörgette a lányt aki visszahivta és megkérdezte tőle a barátom ott van e még abba a városba meg hogy miért akart vele találkozni..(a lány már nem volt ott) nekem nagyon rosszul esett hogy megcsörgette amikor elvileg (nekem azt mondta..) utálja a csajt meg stb.. főleg hogy a lánynak tudom hogy 451465éve tetszik..most ha utálja miért csörgette?olyan egyértelmű hogy találkozni akart vele..a barátom azt mondja nem dehát akkor miért hívta volna..azt hoyg azt mondta a lánynak hogy hiányzik tagadja.de furcsa mert eddig azt is tagadta hogy csörgette ma mondta el hogy ja igen megcsörgette..
2012. jan. 20. 00:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

már tegnap szakítottam volna a barátommal ezért

20F

2012. jan. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én megpróbálnám megbeszélni, ilyesmiért nem szakítanék, de nyilvánvaló, hogy ez köztetek nem egy komoly kapcsolat még!
2012. jan. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
jó vicces vagy 1. de rosszul esik csak hogy miért tagadta hogy csörgette meg miért akar olyannal találkozni akit elvileg utál de jól tudja hogy a lánynak bejön..meg ő annyira féltékeny én nem beszélhetek a kapcsolatunk elejétől fiúkkal ő meg találkozgathat mindenkivel?:)
2012. jan. 20. 00:38
 4/11 anonim ***** válasza:
Én azért szakítanék, mert sokat locsogsz!
2012. jan. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szakítani ezért nem kell, de megbeszélni igen.
2012. jan. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Persze, egy kapcsolatban előfordulnak ilyesmik. Mindenki hibázik, de szerintem ez még nem akkora nagy bűn. Elhiszem, hogy rosszul esik, de nem kell az első nagyobb problémánál szakítani, beszéljétek át szerintem. Nekem is rosszul esne, de ez még megbocsátható.

20L

2012. jan. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát, ha ennyire nem bízol benne, inkább dobd ki most, és megkíméled attól a szenvedéstől, amit a következő pár hónapban okoznál neki a féltékenységi rohamaival.
2012. jan. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

rohamaiddal.

Fąszért nem lehet ezen az oldalon a kommenteket javítani.

2012. jan. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Jajjmostmilesz?!

Valaki találkozni akart vele, ő meg megkérdezte, hogy miért! Ez hallatlan!!444!


Komolyan, te át is gondoltad a dolgot vagy csak úgy leírtad nekünk, hogy szórakoztass?

2012. jan. 20. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
13 éves kis liba, megcsináltad már a házidat?
2012. jan. 20. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!