Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakitas utan teljes pesszimiz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitas utan teljes pesszimizmusba sulyedtem, onbizalom nulla szinten, van innen meg kiut?

Figyelt kérdés
2013. szept. 6. 12:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, idő. Meg sportolj, mozogj, legyél barátokkal, dolgozz, tanulj, beszélgess sokat, legyél friss levegőn.
2013. szept. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Zakathol ***** válasza:
Van. Az előző tökéletes választ adott. Kösd le az agyad valamivel. Én a konditeremre esküszöm, ha szívvel-lélekkel csinálod, akkor az összes feszültséget ki tudod magadból préselni, valamint megfelelő összpontosítás mellett edzés végére az idegrendszered is elfárad, kiürülnek a gondolatok.
2013. szept. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nyugi, ha ezen túl leszel, márpedig túl leszel, utána már könnyebben viseled az ilyeneket. Nekem is volt már pár kapcsolatom mire utolért egy ilyen nagy csalódás ahol megcsaltak, elhagytak 4 év után... Akkor azt hittem itt a vég, az önbizalmam a nullán volt, tényleg, élni sem akartam. Aztán most minden megváltozott, 1 év után az exem könyörög értem, én meg rájöttem, hogy ezek után már nem hinném hogy valaha is rosszul fogom magam érezni egy fiú miatt.. Hisz egyik se tudja mit akar...

Az önbizalmad meg majd visszajön idővel :) Bár egy éve én sem hittem volna ezt el, de tapasztalat :)

2013. szept. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!