Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom érzelmi nulla. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom érzelmi nulla. Mit tegyek vele?

Figyelt kérdés
Szeretem őt, de nekem nem elég amit ad. Tudom akkor hagyjam el, de én még nagyon reménykedek, hogy van még valami ami tud segiteni. Ő elvárja a gyengédséget, odabújást, simogatásokat, de ő ezt nem viszonozza. Alvásnál odabújik, átölel, megszeretget, de soha nem simogat, soha nem kényesztet csak úgy spontán. Hogy miért? Csak. Nem tudja. Mikor szól, hogy kicsit jólesne neki ha simizgetném, persze mindig megteszem, de ő soha. És nem tudja miért, egyszerűen nem csinálja. Nekem ez nem elég, ebbe beleürólök, legalább lenne valami elfogadható magyarázata. Mégis mit tegyek? Normális válaszokat várok, már kivagyok borulva kellőképpen miatta.

2013. jan. 19. 22:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha nem elég, akkor nem elég. Hosszabb távon erre rá fogsz jönni, amikor már annyira belekeseredsz.
2013. jan. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Semmit. Egyszerűen tudomásul kéne venned, hogy nem a te embered.
2013. jan. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Igen!! Nem elég amit nyujt mert nem simogat spontán!!4 A szemét görény!! ........... -.-" .........


.......

Idiota......

2013. jan. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kényeszteszd magad drágaszág
2013. jan. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
:(
2013. jan. 19. 22:57
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem van valaki , aki elvárja ,hogy kényeztessem . Simogatom ,körmeimmel cirógatom . Legútóljára a görény megköszönte , holott én úgy beindultam ,hogy majdenem elélveztem , mit kaptam , semmit , megköszönte . Mikor megkértem ,hogy kicsit maszirozza meg a vállam , azt mondta fáradt . De úgy kell nekem mikor ilyen hülye vagyok .
2013. jan. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Doktor Jo ***** válasza:

Ha érzelmileg nulla lenne nem várná el a gyengédséget mert nem tudná mi az. Vannak olyan emberek, sajnos...akinek a szájába kell rágni finoman, hogy az amire ő vágyik azt viszonozni kell mert az neked is jól esik. Le kell ülni meg kell beszélni, lehet bugyután hangzik, de működik. Ha ennek ellenére sem megy de szereted akkor is a beszélgetés árán tudod meg miért nem viszonozza.


Ha kérdésed van írj nyugodtan privátot és pártatlanul, korrekt válaszokra számíthatsz, bármilyen témában.

2013. jan. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
utolsó: rákérdeztem és nem tudom miért nem viszonozza, a válasz az volt, hogy ő se tudja, ő máshogyan viszonozza nekem ezeket
2013. jan. 19. 23:15
 9/10 anonim ***** válasza:

Itt nincs miről beszélni. Nem tudja = eszébe se jut, annyira nem érdekled, nem figyel rád, nem gondol arra, hogy neked mi lenne a jó.

Teljesen mindegy mi mit mondunk, leírtad hogy még reménykedsz... Reménykedj akkor amíg bírod, aztán majd szakítsz mert nem lesz jó. Erőltetni semmit nem lehet, ő meg nem figyelmes.

Ismerem a helyzetet.....

2013. jan. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én exem is ilyen volt. Nem is volt belém szerelmes soha mint azt később bevallotta.
2013. jan. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!