Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar a barátnőm itthon segíteni?

Figyelt kérdés
Amikor hozzájuk mentünk én segítettem a szüleinek szobát csinálni, de ő még kiporszívózni sem képes nálunk, pedig itt lakunk nálunk.Mindenki dolgozik nálunk, csak ő nem, és még is anyukámtól vagy tőlem várja el, hogy porszívózzunk fel, pedig meg lett kérve, mivel dolgoznia sem kell.
2013. szept. 6. 15:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
még időben "neveld meg", mert itt hatalmas problémák lesznek, akkor meg persze mindenki az anyóst fogja szidni... :/
2013. szept. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Miért nem kell dolgoznia? Mindent ingyent kap?

Ha a szülei nem nevelték meg, akkor nem a te dolgod!

2013. szept. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
8%
Valószínűleg az édesanyja nem tanította meg arra, hogy egy nő az aki fele a tisztaságért és a porszívózás nem egy pasi dolga.
2013. szept. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Munkát keres, de jelenleg nem dolgozik, semmi dolga egész nap, megkap itt mindent és ennyire nem képes, hogy kiporszívózzon, szüleim meg én dolgozunk, fáradtan jövünk haza, ő meg kipihent és még is azt mondja, hogy csinálja meg más és még ő sértődött be.
2013. szept. 6. 15:48
 5/12 anonim ***** válasza:

Minimum lenne, hogy ha otthon döglik egész nap, akkor kitakarít! Üljetek le vele és beszéljétek meg! Ha húzza a száját, megreptetném a francba!

Minden ingyen van neki, de a házimunka büdös! Kis riherongy!

2013. szept. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? A szüleid helyében én nem hagynám, hogy nálam lakjon.
2013. szept. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Még most mondd meg neki, hogy ez így nem megy. Mi az, hogy dolgoznia sem kell és házimunkát sem végez? Különben nem értem, miért tartják el a szüleid, nem az ő dolguk lenne. Miért nem dolgozik?

Bocsi, de szerintem ez nem működőképes, ismerek én is egy-két ilyen csajt, magukról azt gondolják, hogy királylányok, akiknek derogál dolgozni meg elmosogatni is, csak aztán majd szép lassan koppannak egy nagyot, mert a világ nem így működik.

Másrészt nekem nem is lenne pofám úgy odaköltözni a párom szüleihez, hogy nincs saját keresetem, és kvázi eltartatom magam, mellette pedig abban sem segítem őket, hogy takarítok, főzök...stb.

2013. szept. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
55%

Hány éves?

Mióta keres munkát?

Fizetett valaha valamit is nálatok?

Miért éltek együtt, ha nincs keresete?

Ekkora balek vagy, hogy eltartod?

2013. szept. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha te egy ilyen dolgot itt kérdezel meg tőlünk, akkor hova fogsz majd fordulni, ha az egész családodat elküldi a pi-be..Ugye te férfi vagy, nehogy majd a babát is neked kelljen kihordanod.

Mindennek ellenére azért szeretném meghallgatni a hölgyeményed indokait is..

2013. szept. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Közöld vele a feltételeidet, mert látom hogy ez neked így nem jó.

A családod eltartja, ez bizony nincs ingyen. Nem hogy a szobát, de minden közös helyiséget is neki kellene takarítania, sőt az lenne a minimum az én olvasatomba, hogy este nem megvárja amíg a kaja az asztalra kerül anyud által, hanem vacsorával vár titeket.

Ha ennyire nem képes, akkor csá. Ha így marad, olyan életed lesz, amilyenről nem is álmodtál volna.

Eltarthatod majd, sőt még bejárónőt is fogadhatsz mellé, ha emberi körülmények közt akarsz élni. Tuti így lesz, mert anyudék úgy fogják rövidesen páros lábbal kirúgni mint annak a rendje. Vagy veled, vagy nélküled de így nem való a családba. /Legalábbis én ezt tenném./

2013. szept. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!