Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

KOkka200 kérdése:

Ez mért van miért ilyen mostanában?

Figyelt kérdés

Észre vettem a barátnőmön hogy egyre kevesebbet írja, mondja azt nekem hogy " szeretlek " egyre kevesebbet mondja azt hogy fontos vagyok neki, kezdem azt érezni hogy már nem szeret engem, nem akar velem lenni!

Nagyon szeretem és nem akarom elveszíteni már 4 éve együtt vagyunk, és félek hogy nem szeret!:( Valaki valami tipp ?


2013. szept. 6. 18:45
 1/4 Lamakid333 ***** válasza:
Nem az a fontos hogy mennyit mondja, hanem hogy mikor... Én szerintem max napi szinten 1-2x mondom a feleségemnek hogy szeretem, de akkor tudja hogy nagyon is komolyan gondolom. Nem mindegy hogy miközben takarít odavágja hogy szeretlek, vagy pedig este az ágyban egymás karjaiban fekve búgja a füledbe ugyanezt. Amúgy is, teszel érte hogy kimondja? Okozol neki nagyon kellemes meglepetést? Napi szinten érezteted vele hogy szereted? Te mondogatod neki? Ez egy adok-kapok játék. Elsőnek nézz magadban körbe, ha te mindent megteszel, és ő nem, akkor kérdezd meg tőle, miért nem mondogatja. De ameddig te nem mondhatod el magadról hogy 100%-ot nyújtasz, addig inkább változtass ezen először.
2013. szept. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszod, minden nap minden percben, mondom neki hogy szeretem, minden nap kap tőlem valamit, ha csókit akkor csókit rozsát vettem neki tabot vettem neki, én úgy érzem sokkal többet teszek ezért a kapcsolatért itt nem a pénzről van szó, nem akarom megvásárolni őt! :( hanem örömöt akarok neki okozni, csináltam neki vacsorát, GYERTYAFÉNYESET voltam már nyálas, picit keményebb is, volt mikor veszekedtünk nem is keveset :( de igen én 100% beleülök ebbe a kapcsoltba minden nap mosolyt csalok az arcára, megteszem amit kér. Mindent megadok neki, pedig nagyon nehéz, mert nincs miből! és sajnos :( bármit mondok adok neki, már nem olyan mint régen volt :(
2013. szept. 6. 18:59
 3/4 Lamakid333 ***** válasza:
Ha viszont ezt viszed túlzásba az is gond lehet. Hidd el nekem ha mondom hogy eddig 4 kapcsolatom ment rá arra a viselkedésre amit te most csinálsz, és én is csináltam. Most az utolsó kapcsolatomra, már meg is házasodtam, megtanultam hogy mi a megfelelő mérték. Sajnos a lányok ha túl sok mindent megadsz nekik, akkor úgy érzik hogy nem tudják neked ezt viszonozni, akármit is mondasz nekik, hogy nem megvenni akarod, vagy hogy neked jól esik ha azt látod hogy boldogok, bármi. Őket frusztrálja hogy nem tudnak egyenlő félként melletted lenni. A férfi pedig attól férfi hogy magabiztosan kiáll a véleménye mellett. Szerintem beszélgess vele erről, és kérdezd meg mi baja van veled... Nekem az utolsó 3 és fél évig tartott mielőtt pont emiatt véget ért. Nem bíztatlak semmi jóval, de lehet a tiédet még meg lehet menteni valahogy.
2013. szept. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :'(
2013. szept. 6. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!