Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van nála esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van nála esélyem ezek után?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy lánnyal, aki nagyon tetszik nekem, megkérdeztem tőle hogy eljönne-e velem valahova, azonnal rá is vágta hogy igen,végül elmentünk a mekibe,beszéltem vele kb 1 órát, ha nem többet, utána haza kísértem, rá pár napra megbeszéltük hogy elmegyünk moziba, erre ő felvetette hogy nem-e kéne még hívni embereket, amire én valami olyasmit válaszoltam hogy nem szeretnék rajtunk kívül másokat, mert valami randi szerűt szeretnék, ( bocs, ide nem tudtam pontosan idézni). Amire ő azt válaszolta hogy teljesen félreértett engem, és nem gondolta hogy ezek a szándékaim, és nem csak velem, hanem másokkal sem szeretne randizni, mert nem szeretne kapcsolatot. Én valamiért úgy érzem hogy valami oka van annak hogy nem akar senkivel randizni, de nem tudom hogy hogy szedhetném ezt ki belőle...
2013. szept. 6. 19:04
 1/2 anonim ***** válasza:
húzza a fejed, hogy még jobban akard. Ócska játék, ócska embertől.
2013. szept. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt mondod? :O Voltál már hasonló helyzetben? Egyébként köszönöm a válaszod, hatalmas erőt adott ez most számomra, mert nem egy mindennapi lányról van szó :)
2013. szept. 6. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!