Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tolószékes lánnyal lehetséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tolószékes lánnyal lehetséges egy rendes párkapcsolat, esetleg közös jövő?

Figyelt kérdés
Nem rég ismerkedtünk meg egy társkereső oldalon. Én nem nagyon tudnék vele így jövőt elképzelni. Persze attól függetlenül egész helyes nő és aranyos is, de nem tudom hogyan működhetne így. Vagy egyáltalán gyereket szülhetne-e. Viszont megbántani sem akarom, azzal, hogy lerázom. És már most néhány találkozás után, teljesen oda van értem. Hogyan lehetne mondjuk barátsággá alakítani, ezt a benne alakuló szerelmet?

2013. szept. 7. 19:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
91%
barátnőm 22 éves,tolsozékes jó nő, hamarosan gyerekünk isl esz. 19/F
2013. nov. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hol ismerted meg?
2016. okt. 13. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!