Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden lány, , elítélne''...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden lány, , elítélne'' emiatt vagy csak én gondolom így?

Figyelt kérdés

Rövidre fogva 21 vagyok párkapcsolatok terén teljesen tapasztalatlan, ugyanis a külsőmmel vannak gondok ami miatt kaptam az áldást az emberektől, de ez nem abban merül ki hogy torz a testem vagy az arcom, elég jóképűnek tartanak legalább is az értelmesebb nők.

Talán most már eljutottam oda hogy mindezen felülkerekedjek

eljárok bulizni, szórakozni, társasági életben kicsit könnyebben boldogulok, ismerkedésben is voltak kisebb nagyobb sikerek viszont a tapasztalatlanságom miatt lehet hogy kiábrándulna minden lány, elvégre egy 21 éves embertől nem ezt várja senki hiába van ráírva h tapasztalatlan.


2013. szept. 7. 21:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
81%
Én nem ítélek el ez miatt senkit.
2013. szept. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Tehát szűz vagy?
2013. szept. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Pain for Pleasure ***** válasza:
100%
Csak te gondolod így. Nem azt mondom, hogy nincs olyan, aki ezt furcsának találná, de a normális emberek ilyen miatt nem ítélkeznek.
2013. szept. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nekem sokkal kiábrándítóbb, ha pl vknek 21 évesen már vagy 100 nője volt...
2013. szept. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nem ítéllek el.. Az se neked se nekem nem jó :D a lényeg hogy változni is akarsz :)
2013. szept. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
A teljesen tapasztalatlan igencsak egyértelmű kifejezés szerintem, de nekem nem csak a sex-ről szólna ez a dolog, nekem sokkal többet adna azoknál az embereknél akik hetente havonta váltogatják a partnerüket, ezek az emberek nem is értik milyen sokat kaptak ezzel. Legalább egy kicsit embernek érezhetném magam én is nem csak a felszínes része érdekel a dolognak...
2013. szept. 7. 21:06
 7/20 anonim ***** válasza:
Nem tudom ebben mi elítélendő van. Engem maga az ember érdekel, ha érdekel, nem az, hogy mit tapasztalt, vagy mit nem. És ha még párkapcsolati téren nem tapasztalt, akkor tapasztal majd velem. Ellenben, ha magától hozzám nyúlni sem mer, illetve a tapasztalatlansága parázik folyamatosan, az kiábrándító. 22l
2013. szept. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
csatlakozom a 4. válaszolóhoz :D
2013. szept. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
"elég jóképűnek tartanak legalább is az értelmesebb nők." Ezen felröhögtem.
2013. szept. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Túlreagálod. Add önmagad és legyél őszinte. Tudom, hogy közhely, de ez a megoldás. Nem tudsz varázsolni. Biztosan találsz majd egy hozzád illő, nem felszínes nőcit. Van ilyen, és az itt lévő tévhitekkel ellentétben, elég sok. Csak tudni kell, hol keresd. :)
2013. szept. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!