Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden lány, , elítélne''...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden lány, , elítélne'' emiatt vagy csak én gondolom így?

Figyelt kérdés

Rövidre fogva 21 vagyok párkapcsolatok terén teljesen tapasztalatlan, ugyanis a külsőmmel vannak gondok ami miatt kaptam az áldást az emberektől, de ez nem abban merül ki hogy torz a testem vagy az arcom, elég jóképűnek tartanak legalább is az értelmesebb nők.

Talán most már eljutottam oda hogy mindezen felülkerekedjek

eljárok bulizni, szórakozni, társasági életben kicsit könnyebben boldogulok, ismerkedésben is voltak kisebb nagyobb sikerek viszont a tapasztalatlanságom miatt lehet hogy kiábrándulna minden lány, elvégre egy 21 éves embertől nem ezt várja senki hiába van ráírva h tapasztalatlan.


2013. szept. 7. 21:01
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Azzal pedig semmi baj sincs, hogy a mai átlag, felszínes "kapcsolatoknál" te többet, mélyebbet szeretnél. Sőt. 22l
2013. szept. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Nem kell megmondani a csajnak és kész. Egyébként nem egy nagy tudomány és mindenki kezdi valahol. L
2013. szept. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
Hogy hívnak?
2013. szept. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Engem hogy hívnak? Gyere ide!
2013. szept. 7. 21:11
 15/20 anonim válasza:

Csak azert, mert tok ugyanebben a cipoben jarok, mint te, csak lanyban, es ha gondolod irhatsz privit.

20/L

2013. szept. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ha szűz vagy, amiatt minden lány elítélne, de csak ha bevallod nekik.
2013. szept. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Ez fura én nem ítélnék el egy lányt sem emiatt, az nagyon sokat elárulhat róla... csak a dolgok mögé kellene látni de ez neked nyilvánvalóan nem megy.
2013. szept. 7. 21:18
 18/20 anonim ***** válasza:

Annak ellenére, hogy igazán nagyra értékelném, hogy valaki aki eddig alig mert nyitni, most értem/felém mégis hajlandó, engem zavarna a tapasztalatlanság, bár ez valószínűleg abból fakad, hogy úgymond még én is "kezdő" vagyok :)


19L

2013. szept. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Vannak, akik házasságig nem is csinálnak semmit sem. Nem ítélkezem.
2013. szept. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
képet kérünk :)
2013. szept. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!