Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már nektek olyan, hogy egy fiút elsőre elutasítottatok, idők múlva, később meg mégis összejöttetek vele? Történhet ilyen?

Figyelt kérdés
2012. szept. 18. 23:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
[hímsovinizmus]Ja, ha idő közben meggazdagszik.[/hímsovinizmus]
2012. szept. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
nálam ez szinte lehetetlen, ha nincs meg elsőre a vonzalom, akkor felejtős.
2012. szept. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt.

Évek alatt az emberek és életkörülményeik változnak. Nem csak Te, a lány is.

2012. szept. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
64%
Nekem még nem volt. akit eddig visszautasitottam az nem kellett többé.
2012. szept. 19. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ez nagyon ritka. A lányoknak csak a külső meg a pénz számít, ha egyikben sincs fejlődés, akkor nem fog változni a véleményük a pasiról.
2012. szept. 19. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
52%

OF: Mennyi elkeseredett ember van... csak a külső meg a pénz... persze, a természetedet meg a hozzáállásodat véletlenül se okold *buksisimi*


ON: Nálam még nem fordult ilyesmi elő. Az már gyakrabban előfordul, hogy aki az elején bejött, pár hónap vagy év után már nem, mert időközben rájövök, hogy mikben nem passzolnánk, és elmegy tőle a kedvem, így megy a barátzónába.

Aki alapból a barátzónába kerül, mert nincs meg a vonzalom, vagy jellemileg nem érzem úgy, hogy stimmelnénk, annak nagyon drasztikus átalakuláson kell átmennie, amire szerintem ember nem képes.

2012. szept. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt ilyen, először azért nem akartam vele összejönni, mert nem éreztem a szikrát, de pár hét múlva már igen.

Szóval igen, van ilyen. És semmi köze nem volt a pénzhez. Egyszerűen csak ahogy egyre jobban megismertem, változott a szitu. 2 és fél éve együtt vagyunk.

2012. szept. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én is így jöttem össze a mostani sráccal, de meg kell mondanom, igazán nagyon tepert, próbálta kitalálni minden kívánságomat:) Egyre jobban kedvelem.
2012. szept. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Igen, létezik. 16 hónapja vagyunk együtt. Először nem volt meg a kellő vonzalom, de ahogy jobban megismertem beleszerettem. Miatta adtam fel a régi(mellesleg pocsék kapcsolatomat) és egyáltalán nem bántam meg. Azóta is nagyon boldogok vagyunk :)
2012. szept. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"persze, a természetedet meg a hozzáállásodat véletlenül se okold"

Hát nem is, mert az egy lánynak se számít. Mindenhol azt látom, h a jóképű/magas/gazdag srácoknak van nőjük, a csúnya, alacsony és csóró srácoknak nincs. Nem hiszem, h mindig az utóbbiaknak lenne rossz a hozzáállásuk meg a természetük.

2012. szept. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!