Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szüljek neki gyereket? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüljek neki gyereket? Nem lenne túl korai?

Figyelt kérdés

1 hónapja vagyunk együtt a barátommal.

Ez amolyan furcsa és ijesztő kapcsolat, értem én azalatt, hogy egy este ismerkedtünk (nem kaland!) meg és rá 1 hétre jöttünk össze. Teljesen egy hullámhosszon vagyunk, mintha 1000 éve együtt lennénk, nincsenek egymás előtt gátlásaink sem.Mindkettőnknek fura ez mert ilyet még sose tapasztaltunk.Szinte már együtt lakunk, mindig náluk vagyok onnan járok dolgozni is, nagyon ritka mikor itthon alszok. Együtt bevásárlunk, főzünk stb. mintha egy család lennénk már. Családi vállalkozásuk van, jól keres és otthon dolgozik, és így nem unjuk meg egymást! Reggeltől estig dolgozik, napközben pihenőt tart , ha épp ott vagyok akkor foglalkozunk egymással, egyébként meg este szoktunk inkább, addig a családjával remekül el vagyok. Mindig tudunk valamit csinálni,sose unatkozunk vagy punnyadunk be. Ideális kapcsolat számomra, szerelmesek vagyunk és tiszteljük egymást. Neki volt 6 éves komoly kapcsolata, tudja mi az az elkötelezettség, nem hiszem, hogy kapuzárási pánika lenne majd később. Ő már szeretne gyereket, illetve én is szeretném. Csak nem tudom, hogy ez az idill meddig tartana, nem szeretnék éveket várni, de még most azonnal sem.

Mi valahogy úgy gondolkoztunk , hogy ha köztünk tovább is ennyire rendben lesz minden akkor akár már jövőre próbálkoznánk egy babával. Minden körülmény adott hozzá ! Ebben a hónapban lesz kész a saját háza is.

Szerintetek ez túl elhamarkodott döntés lenne vagy éveket kellene várni ?

23L 26F


2013. szept. 7. 23:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Még nem szültél neki gyereket?:O
2013. szept. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ami ilyen jó az nekem gyanús.
2013. szept. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha fehér ember vagy mindenképpen szülj ha nem felejts el.
2013. szept. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem cigány egyikünk sem.Ha azok lennénk fel se tettem volna a kérdést! :D
2013. szept. 7. 23:42
 5/8 anonim ***** válasza:
3as válaszát osztom :)
2013. szept. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A helyedben én mindenképp várnék, míg tényleg összeköltözünk, lehetőleg kettesben, és csak két-három év együttélés után szülnék legkorábban, ha addig is minden olyan "tökéletes", de legalábbis ígéretes volna.

Mi is azonnal egy hullámhosszon voltunk a párommal, szinte egyből össze is költöztünk, ennek már négy éve. Veszekedés soha nem volt köztünk, azóta is minden csodálatos, mégis, érzem, hogy jól tettük, hogy nem kapkodtuk el a gyerekvállalást (fél év után már eszünkbe jutott).

Egyrészt a legszuperebb kapcsolatnak is van hova fejlődni (meg maguknak a feleknek is), másrészt szerintem nem árt, ha a szerelmesek kettesben is eltöltenek minél több időt. A gyerekvállalás nagyon komoly dolog, nem szerencsés pont a legrózsaszínűbb időszakban bevállalni.

25/N

2013. szept. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szüljél, de legyél tisztában azzal, hogy azt a gyereket te magadnak szülöd. A te tested deformálódik el, neked kell majd 24/24-es munkaidőben figyelni a gyerekre, eközben ellátni a háztartást, ettől te leszl majd fáradt-nyúzott, ingerült és ha ezek miatt lelép az álompasi, akiről még nem tudod, hogy hogyan viselkedik "vészhelyzetben" akkor egyedülálló huszonéves anyaként te nem fogsz majd könnyen találni munkát, sem új pasit.
2013. szept. 8. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekünk a férjemmel is hasonlóan jó volt elejétől fogva a kapcsolatunk. Majdhogynem együtt éltünk. Heti 5 napokat egyszerre együtt, alig voltam otthon:D


Mi úgy voltunk vele, ha besikerülne a baba akkor megtartjuk, de nem estem volna szándékosan teherbe.


Még most sincs gyerekünk, pedig már majdnem 2 éve házasok vagyunk. Bár már próbálkozunk, csak nem tudom van e értelme..Kezdem feladni a reményt ez ügyben.


A gyerekkel várjatok még. Előbb legyen a ti esetetekben jó másfél év minimum, amit együtt vagytok, esküvő (ha akartok), majd gyerek.


Én régebben sem akartam volna kifejezetten gyereket a házasság első évében, csak max ha becsúszik...


27/N

2013. szept. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!