Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lefeküdjek az exemmel szülinap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdjek az exemmel szülinapján?

Figyelt kérdés

Van egy pasi akivel 1 évig jártam és én szakítottam vele mert veszekedtünk de még szeretem meg ő is engem... jövő hétvégén lesz a 17.szülinapja és lesz neki egy buli...amit a haverjai rendeznek neki és a csaját (aki mindenkivel megcsalta már) nem hívták meg helyette engem mert azt mondják hogy még mindig engem szeret...örülne neki ha lefeküdnék vele?(nem azt adom ajándékként csak úgy) nekem is van pasim de róla is tudom hogy megcsalt ugyhogy az nem igen érdekel..meg az exem sokkal jobb az ágyban meg jobb pasi..

Megcsináljam vele? Fiúk ti örülnétek ha ilyen helyzetbe lennétek?


2013. szept. 8. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:

elég visszataszító hirtelen felbukkanni és megdugatnod magad az expasiddal.

ha el is mész, csak az ajándékot add oda neki, beszélgessetek és ha úgy van lépjetek ki mindketten a jelenlegi párkapcsolataitokból, mert egyébként ti sem lesztek különbek a jelenlegi párotoknál.

Megcsalás undorító dolog és ti hülyék vagytok, hogy hagyjátok.

Máskülönben meg milyen barátok azok, akik a barátnőjét nem hívják meg, de téged mint exet igen?? és ha mégis ott lesz ő is, akkor is nyomulsz? Ne tedd, legyen tartásod

2013. szept. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1-nél a pont


azért mert ők csalnak titeket, nektek nem kell lesüllyedni a szintjükre... még később is összejöhettek (és lefeküdhettek), de ne ilyen gerinctelen módon, hogy elmész a buliban és ott rögtön odadobod neki, különben nem fog tisztelni téged... max úgy fog nézni rád, mint a kedves jelenlegi barátnőjére, aki csalja

2013. szept. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ne hallgass az első kettőre, inkább élvezd az életet, és sza.rd le, hogy mi helyes, meg mi az etikus.

ami jólesik, azt csináld!


akarod őt? akkor feküdj le vele?

nem akarod? akkor ne tedd meg!


Ennyire egyszerű. A saját életedet élt, a saját igényeidet elégítsd ki, és ne mások értékrendjének megfelelően viselkedj.


a sex jó! ÉS szar.d le az ilyen konzervatív fa.szok véleményét, ha te sexelni akarsz, akkor sexelj, mindenki bekap.hatja!

2013. szept. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ez eddig rendben van kedves 3.! Tegye is meg ha szabadok és vállalja a lelki következményét.

Csak utána azon fog rinyálni, hogy nem becsüli meg a fa.szi és esetleg leri.bancozzák, mindezt persze jogosan.

Szakítson a jelenlegivel és élje az életét, csináljon amit akar ha szabad a másik fél is. A legundorítóbb megcsalni valakit és belerondítani egy kapcsolatba!

Ha olyan sz.ar, ahogy leírja, miért nem egyedülálló még? ha az ex őt szereti miért van mással? Ugyan már!

2013. szept. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.


mit vársz egy 17 évestől? hogy azonnal érett nőként viselkedjen, elitéljen dolgokat, viselkedjen minta módon?


Tegye meg. Érezze jól magát. Vagy ne érezze jó magát! Bánja meg. vagy ne bánja, és tegye meg újra. Éljen!

Érted mit akarok mondani?


Égessen meg magát, a hibáiból tanulni fog. Minél többet él, annál tapasztaltabb, és rutinosabb lesz. Merjen élni. Nem kell mindig mindenben azt keresni, hogy mi a helyes. ráér még arra, fiatal még, tegye meg, ha akarja. Majd ő eldönti mi a helyes, és mi nem. Ami a te értékrendet szerint helytelen, lehet, hogy ő éppen azt élvezi, de ettől nem biztos, hogy rosszabb nálad!

2013. szept. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!