Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyum 'tiltja' hogy lefeküdjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyum 'tiltja' hogy lefeküdjek a barátommal (? )

Figyelt kérdés
anyummal soha nem szoktunk ilyen szexről beszélni meg semmi, de 1x úgy mentem haza hogy kivolt szívva a nyakam, mire ő megkérdezte hogy úgye nem történt semmi? meg hogy nehogy hülyeséget csináljak.. a barátommal 2-3 hónapja vagyunk együtt, tudom nem sok idő, és megértem az aggódását is, de a barátom már akarja, meg énis, és megbízok benne , de anyum nem akarja hogy lefeküdjek vele.. volt hogy átjött a barátom filmezni este és anyum félóránként bejött a szobámba hogy nehogy hülyeséget csináljunk.. most ez mi?! végülis az én életem, meg készen érzem magam rá, de nemtudom hogy beszélhetnék erről anyummal amikor soha nem beszéltünk ilyen dolgokról, titokba meg nem szeretném, mert ha lefekszek a barátommal akkor elötte elkéne mennem nőgyógyászhoz, és ilyen helyekre csak anyummal mennék.. a másik dolog hogy nemtudnánk titokba, mert hát hol? meg mivan ha valami baj történik? vagy kiszakad a gumi? akkor mit mondok szüleimnek?? nemtom hogyan beszélhetnék vele de ez miatt nem szeretném elveszteni a barátom.. 16/L
2013. jún. 25. 13:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
26%
pedig igaza van anyukádnak... remélem nem találsz kibuvót...
2013. jún. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

16 évesen szerintem még várj és beszélj anyuddal

Amúgy ez a nyak kiszívást soha nem értetem mire jó :D

2013. jún. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
0%
Várjá' még két évet aztán ha addig kitart a barátod - ha igen akkor tényleg megbízhatsz benne, ha nem akkor csak egy nagypofájú hazudos cébetűs jellemű volt. Majd akkor behozod a lemaradást és anyád se papolhat. Mondjuk ha akkor besz*psz egy gyereket akkor anyád moshatja kezeit és nem neki kell eltartania.
2013. jún. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
19%

"most ez mi?! végülis az én életem,"


Ez persze megy...Az viszont nem jut el a tudatodig, hogy amíg a 18-at be nem töltöd és anyád kenyerét eszed, addig felelősséggel tartozik érted...

2013. jún. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
76%

jaj, ugyan már! itt mindenki 30 éves aggszűz? elegem van az itteni emberekből. itt mindenki mintapéldány.


kedves kérdező:

beszéld meg anyukáddal. személy szerint nem értek azzal egyet, amit csinál, mert látom rajtad, hogy érett vagy, és nem egy buta liba. szeretnéd rendesen csinálni, elmenni orvoshoz, megbeszélni vele, amit meg kell, meg lehet, és felelősségteljesen szeretnél szeretkezni a barátoddal, akivel jelzem a többieknek, nem egy hete jött össze. 3 hónap nem kevés idő, azalatt kiderül, érdemesnek tartod-e arra, hogy lefeküdj vele. milyen szöveg ez a várj két évet? ki vár két évet? ugyanmár, a 21. században élünk.


ha minden lány ilyen lenne, mint a kérdező, nem lenne nem kívánt terhesség és nem lennének gondok.

olyannak akarja, akit szeret, és nem egy disco mögött egy idegennel. és 16 éves, nem 13.


anyukádnak meg add a tudtára szépen, hogy ha így viselkedik, sajnos arra kényszerít téged, hogy fogamzásgátló és rendes tiszta körülmények között történjen meg.


nem értem sokszor a szülőket. pont ezzel érik el, hogy kocsiban gumi nélkül terhes legyen a gyerekük. eltiltani senkit nem lehet a szextől, inkább legyen előrelátó, és beszélgessen veled, vigyen orvoshoz, pont ahogy te is írod.

nem jobb egy anyának tudnia azt, ha megtörténik, akkor biztonságban, egy rendes és tiszta ágyban történik meg?


remélem sikerül anyukádat jobb belátásra bírni.

és ne foglalkozz az idiótákkal.


annyit még hozzátennék, bár látom megtetted, hogy azért tényleg gondold meg, kinek adod oda magad. de sztem szerelmes vagy, és ha az vagy, nem fogod megbánni :)

akkor szép dolog a szex,ha van szerelem, anélkül semmit nem ér.


és csak óvatosan, okosan.


26/N

2013. jún. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

félreérted kedves "26/N" nem tiltom el a szextől csupán korainak tartom. egy 16 éves lány még kislány nem tud felelösségteljes döntéseket hozni és ha tetszik ha nem igy van. ezzel az erővwel adjunk cigarettát a kezébe és alkoholt meg drogokat mert "éretten gondolkodik"

mindennek megvan a maga ideje és a szexnek még nem jött el.


Mert a szex olyan játék amit csak felnöttek játszhatnak.

2013. jún. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

igen a Te életed, ezt majd mond magadnak később is, ne felejtsd el

nem tudom a barátod hány éves, 2-3 hónap, nem is ismered, csak Te hiszed ezt, azzal kezdted a barátod akarja, Te meg messze vagy még attól, hogy készen legyél rá,

ha nem fekszel le a barátoddal, ezért veszíted el, hát akkor elég érdekes, tudod azt nem írtad, szerelemesek lennétek-e? szóval inkább ne tegyed még meg N

2013. jún. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Ahha, szóval aggszüzek, idióták vagyunk mert reálisan gondolkodunk. Ezt is megértük...
2013. jún. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

5.ös válaszolónak köszönöm.:)

és igen szeretem, tudom hogy vele nem bánnám meg, mert eddig még nem volt olyan srác akivel azt éreztem volna hogy akartom, kivéve őt, mert sokkal fontosabb lett mint eddig bárki más, és nem akarom elveszíteni, 2 évet meg biztos nem várna rám..


ui.: én sem úgy terveztem az életem hogy 16 évesen már nem akarok szűz lenni, mivel alapból mindig úgy gondoltam hogy majd csak 18 évesen, de hát ez így alakult..

2013. jún. 25. 13:31
 10/20 anonim ***** válasza:
79%

shevy, azzal, hogy az ember azt mondja, ne tedd, eltiltja. mindenki máskor érik meg a szeretkezésrere, és igenis lehet érett egy 16 éves lány. én pl 15 és fél évesen feküdtem le a párommal, akivel nagyon szerelmesek voltunk egymásba, és már fél éve jártunk. 5 évig voltunk együtt, soha egy percre sem bántam meg, hogy akkor és vele vesztettem el. semmilyen lelki sérülést nem okozott, és mindig is érettebb voltam a koromnál.

édesanyám vett nekem óvszert, elvitt nőgyógyászhoz, és elbeszélgetett vele, hiába voltam fiatal, ő is nagyon jól tudta, hogy egy kamasz párt akik imádják egymást nem kérhet arra, hogy várjanak két éveket. jobbnak látta megtenni, amit csak megtehet azügyben, hogy rendesen történjen meg, ha már megtörténik. és hálás vagyok neki. kopogott, ha a szobámba akart jönni, megengedte, hogy ott aludjon, és vett zárható kilincset nekem, hogy ne nyisson ránk ha úgy van.


nem lett belőlem semmiféle rib.nc, az első páromon kívül még egyetlen emberrel feküdtem le, aki már a férjem.

2013. jún. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!