Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha elfelejtettek?

Figyelt kérdés
A történet annyi, hogy nagyon messzire költöztem otthonról... hazalátogatni is majd csak évek múlva lehetséges... amikor eljöttem, volt egy kialakulóban lévő kapcsolatom, amit fenn szerettem volna tartani... legalább baráti kapcsolatként... de ez sajnos nem sikerült mert a másik fél már nem válaszol az emailekre... már több mint 5 hónapja... és tudom ez sok idő, de én nekem még nem sikerült őt elfelejtenem... és neki pedig már egy hónap után sikerült... mit tegyek? írjak még neki? vagy felejtsem el? ez olyan nehéz...
2009. nov. 3. 08:15
 1/6 anonim ***** válasza:
58%

Azt írod nem volt köztetetk semmi komoly

vagyis miért várna rád évekig?

Valószínű összejött valakivel aki nem nézné jó szemmel ha levelezgetne veled

2009. nov. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem válaszol, akkor úgy is feleslegesen bombázod emailekkel. Inkább nézelődj a jelenlegi lakhelyeden.
2009. nov. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
de mért költöztél el?
2009. nov. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1 válaszoló: gondolom, hogy nem fog rám évekig várni... ezzel tisztában vagyok... de ha igazán szeretek valakit akkor nem felejtem el csak így... és itt nem éppen a szerelemről beszélek... és nincs senkije, ebben teljesen biztos vagyok...


3. válaszoló: egyszerűen csak elköltözött a család, és velük én is

2009. nov. 3. 12:22
 5/6 anonim ***** válasza:

nem szeretne veled semmiféle kapcsolattartást mert valoszinüleg nagyon fáj neki h nem vagy már ott


vagy nem voltál neki annyira fontos

2009. nov. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valószínű nem szeretett, de mint írtad is egy kialakulóban lévő kapcsolatocska volt csak
2009. nov. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!