Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sikeres távkapcsolatban élők!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikeres távkapcsolatban élők! Mióta vagytok együtt, mennyi a távolság közöttetek, mi a "titkotok"?

Figyelt kérdés
2013. szept. 5. 14:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
1 éve, több mint 1000 km, a titok a szerelem,és hogy képtelenek vagyunk megunni egymást
2013. szept. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sok ilyen kérdés van már.Miért nem néztél körül mielőtt írtál egy újabbat? A siker az,hogy tudod nem sokáig fog ez az állapot fent maradni,és van esély arra,hogy valamikor együtt legyetek ( kivéve: ha már együtt éltetek,és úgy váltok el ).Nem beszélve az őszinteségről,a bizalomról.Köztünk úgy kb 800km van,remélhetőleg már nem sokáig.Igaz mi még csak 4-5hónapja vagyunk együtt.Előző párommal 2 évet voltam együtt,abból 1 év úgy ment,hogy minden 2. hónapban találkoztunk.
2013. szept. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én úgy érzem, ő az életem szerelme, és ezzel ő is így van :)

Fél éve múlva együtt leszünk kb 8 hónapot, utána megint külön 8-at, utána örökre együtt (remélem), de kéthetente fogunk találkozni péntek-szombat-vasárnap esetleg még hétfő is, az órarendemtől függ :)

Utánaolvastam a régi kérdéseknek is, cak kíváncsi voltam még új válaszokra. Annyira nem félek, mert biztos vagyok benne, hogy én kibírom bármilyen nehéz is lesz, végülis a 2 hét nem is olyan sok (sőt, nem is kell 2 hét csak 11-12 nap) és nagyon szerelmes vagyok. Hiszek benne, hogy sikerülhet, főleg hogy közös jövőt tervezünk és hozzá fogok majd költözni. Csak olyan türelmetlen vagyok. :)

2013. szept. 5. 14:58
 4/11 A kérdező kommentje:
Egész nyáron nálam volt, nagyon jó volt, de semmi sem ér fel azzal az örömmel, amit akkor érzek, amikor 1-2 hét után újra látom. Lehet, hogy így még erősebb lesz közöttünk a kötelék, nem is tudnánk megunni semmiképpen egymást (mondjuk akkor se untuk meg amikor sülve-főve együtt voltunk).
2013. szept. 5. 14:59
 5/11 anonim ***** válasza:
Mi holnap leszünk együtt 11 hónapja. Mikor összejöttünk, ő vidéken lakott, én pedig Pesten, ezért csak hétvégente tudtunk találkozni. Június végén viszont meguntuk a dolgot, és felköltözött hozzánk, két nap alatt talált is itt munkát, és most minden szuper. :) Amíg távkapcsolat volt, nem volt mindig könnyű, de kitartottunk egymás mellett.
2013. szept. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mi egy éve vagyunk együtt.Még fél évet kell lehúzni úgy, hogy 1-1,5 havonta találkozunk,aztán összeköltözünk! *.*

Ha a szerelem, bizalom és komunikácó jól működik köztetek, akkor gond nélkül ki lehet birni! Csak az a távkapcsolat nem működik,amelyik rendes (állandóan együtt vannak) kapcsolatként sem működne!

Ha meg akarjátok könnyíteni a saját helyzeteteket,akkor mindig legyen egy kitűzött dátum a találkozásra. Így gyorsabban múlik az egymás nálkül töltött idő és könnyebb is kivárni. :)

2013. szept. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Nekem 4 évig volt távkapcsolatom.Nagy szerelemnek indult. 500km volt köztünk.Majd 3 és félévesek voltunk mikor kiment Németországba dolgozni 3-4-5-6 hetente láttam 3 napokra.A vége szakítás lett mert hiába beszéltünk minden nap hiába vártam haza és hiába vártam haza féléven keresztül megcsalt!

Majd kiderült hogy az egész 4 évben nagyon sok mindent elhallgatott és becsapott... Vigyázni kell a távkapcsolattal! Nem lehetsz vele mikor beteg lesz vagy megsérül... és egy idő után kereshet valakit aki mindig vele lesz ( tisztelet a kivételeknek ) Nekem sajnos rosszul sült el pedig nagy szerelem volt egy ideig.

Van egy barátnőm akinek szintén külföldön dolgozik a párja kb 1-2 havonta látja 1 hétre,ott a csajszi csalja fűvel-fával a srácot és ők 6,5 éve vannak együtt..

Egy idő után ha nem költöztök össze vagy nem lesztek közel egymáshoz akkor megromolhat igen csúnyán a kapcsolatotok

2013. szept. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Utolsó sajnálom,és egyet értek veled.Ezért kell csak olyan kapcsolatba belevágni amiről lehet tudni,hogy van esélye annak,hogy hamarosan összeköltözzetek.Hacsak nem voltatok már előtte is együtt.Kérdező én is így érzek.Sok sikert kívánok neked,és mindenkinek.Na meg nem kevés kitartást :)
2013. szept. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mi távkapccsal kezdtük, volt oylan is, hogy 6 hétig nem láttuk egymást, utána meg 2 hónap együttélés és most megint távkapcs, majd megint együttélés ahogy azt már leírtam. Nem könnyű, de megéri :)
2013. szept. 5. 19:37
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát legalább nem fogjátok hamar megunni egymást :D Amúgy igen,nem könnyű,de most már lassan vége. :)
2013. szept. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!