Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt miért csinálta? Mindeneset...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért csinálta? Mindenesetre sikerült teljesen felkavarnia. Nem értem, mit akar. Többi lent.

Figyelt kérdés

Van egy pasi,akivel nagyon jóban voltunk 3 évig. Azért csak voltunk,mert én elkezdtem többet érezni iránta,ami részben az ő hibája,mert sokszor írta,hogy gyönyörű vagyok és ha korábban ismerkedtünk volna meg,akkor a barátnője lennék. Ő volt a legjobb barátom,a lelki társam. Ő tudott megnyugtatni,ő adott erőt,ha pl valami nehéz vizsga előtt álltam.

Bonyolult volt a kapcsolatunk,mert úgy ismerkedtünk meg,hogy neki volt már kapcsolata,nekem pedig kialakulóban volt. Mindig is valami megmagyarázhatatlan vonzalom volt köztünk,ami sosem teljesedett ki. Időnként nem bírtunk magunkkal és órákig chateltünk,webcameráztunk.

Aztán mikor mindkettőnknek vége lett a kapcsolata,akkor egy idő után megtörtént aminek meg kellett: lefeküdtünk egymással. Én ekkor már belezúgtam,titkon reménykedtem,hogy ezek után több lesz közöttünk. De nem így lett,ő valaki másra kezdett hajtani,én pedig besokalltam. Kitöröltem mindenhonnan,megírtam neki,hogy többet ne beszéljünk.

Nyáron párszor még összefutottunk véletlenül az utcán,de én elfordítottam a fejem,nem is köszöntem neki vissza.

De most fél év után írt smst,boldog karácsonyt kívánt és kérte,hogy vigyázzak magamra.

Nem értem mi volt ez. Vajon hiányzom neki? Érdemes lenne beszélgetünk újból?

Kérlek segítsetek!!


2012. dec. 24. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem most sem akar tőled semmit, egyszerűen csak kedves volt.
2012. dec. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azért érdekes,mert megkértem rá fél éve,hogy ne beszéljünk többet és ha meglát,akkor se jöjjön beszélgetni oda,a hogy vagy szintjéig sem. Sőt össze is futottunk véletlenül,de én elfordítottam a fejem. Ezek után is írt,és nem értem miért.
2012. dec. 24. 21:11
 3/7 anonim ***** válasza:

Személyre szóló sms volt vagy csak egy sablon?

Mert lehet,hogy több embernek is ezt küldte úgy,hogy kijelölt nevek alapján.

Amúgy az is lehet,hogy tényleg csak azt hitte,hogy ez egy kedves gesztus és nem tudja,hogy akkor így megbántott.

2012. dec. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
talán rájött hogy fontos vagy neki..
2012. dec. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Személyre szóló. Vigyázz magadra.Puszi. Gondolom a haverjainak ilyet nem írna... És egyes szám első személyben írta ugye.
2012. dec. 24. 21:19
 6/7 anonim válasza:
ez csak egy kedveskedő sms volt Karácsony alkalmából, s azért is küldhette, mert régen azért volt valami köztetek, legyen az bármi. Nem hiszem, hogy ezt nagyon túl kell spirázni...Sajnálom, de akkor mást is írt volna.
2012. dec. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy érdemes lenne újra belevergődni a dologba... Lehet, hogy megint csak szenvedés enne belőle, sőt elég valószínű. Nekem is van olyan személy akivel az utóbbi félévben nem beszéltem és nem is akarok, ma mégis meginogtam, hogy kivánjak e boldog karácsonyt?! Végül nem tettem, és jobb is így.. Legalább nem keltettem benne hiú reményeket.
2012. dec. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!