Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titkos kapcsolat, de meddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiss ariana kérdése:

Titkos kapcsolat, de meddig tarhat?

Figyelt kérdés
Pár hónapja megismerkedtem a neten egy férfival.Először csak beszélgetésnek indult,levelezgettünk,de már utána belemélyültünk telefonon is beszélünk,kétszer találkoztunk.Szex nem volt köztünk,bár mindketten akarjuk,tudjuk nem szabadna,főleg én vagyok jobban,aki ellenáll,mert nekem férjem van neki barátnője.Mégsem tudunk meglenni egymás nélkül.Nem tudom meddig bírom ezt és hogy meddig tarthat ez az egész,de nagyon jól érzem magam vele és folyamatosan hiányzik.
2013. szept. 10. 13:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
Addig tarthat amíg "észnél" vagytok. Érezzétek jól magatokat. Nem csoda hogy jól érzed magad vele, hiszen új.
2013. szept. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Most állj le, amég nem késő! Mert utána lehet beleszeretsz, és nem tudsz tőle elszakadni, vagy nagyon fog az fájni... A szeretői kapcsolatok néha nagyon sokáig tudnak tartani, vagy tönkreteszik a házasságot. Inkább próbálj újra közel kerülni a férjedhez...
2013. szept. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%

Pont addig fog tartani, míg

a, a férjed rájön, mekkora K vagy és kivág a francba

b, az álompasid barátnője rájön, szakítást emleget a fickónak, aki onnantól kezdve nála fog teperni

c, az álompasid rájön, hogy nem hagyod magad megdugni, akkor lelép, mert abban biztos lehetsz, hogy nem a jellemed miatt akar veled lenni

2013. szept. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Pont ebben vagyok én is egy lánnyal, neki van párja, nekem nincs senkim, de nem tud egyelőre elszakadni a barátjától mert szereti még...én adok neki még egy kis időt, hogy tisztázza magában, hogy mit szeretne. Hogy meddig fog tartani a titkolózás? Nem tudom, erre nincs recept szerintem, van akik évekig csinálják, van akik lebuknak előbb és akkor dönteni kell majd, van akik megunják az egészet 1-2 hónap alatt. Én bízom benne, hogy a lány engem fog választani, a pasija nem is törődik vele rendesen, a szex is szar köztük, csak áltatja magát a lány. Idő kérdése és szakítanak. Ez nélkülem is így lenne, ehhez nem kell szerető :P
2013. szept. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
milyen szánalmasak ezek az emberek
2013. szept. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
40%
persze, szánalmas vagyok XD gondolkozz már ember, szerinted direkt kergeti magát valaki ilyen nehéz helyzetbe? ítélkezni persze könnyű. egyébként is, ha nem én csábítom el a lány, el fogja más, akkor már miért ne én? az szánalmas inkább, akinek van egy barátnője, és ennyire le sem szarja szegényt.
2013. szept. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%

Ezért nem kell neten beszélgetni ismeretlen, új emberekkel, ha kapcsolatod van! Gratuláloook. Szerintem mondd meg neki, hogy többet nem beszéltek. Húúúú nagyon nehéz?

Neked biztos jól esne, ha a férjed ezt tenné veled...

2013. szept. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
60%
És megint egy tipikus Nő.
2013. szept. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mi tetszik benne?

Ülj le és gondolkozz el.

Újdonság varázsa?

Vagy őt szereted? Férjed? Már nem szereted? Miért keresed a társaságát? A személye miatt vagy csak a nadrágja tartalma érdekel?

Nem ártana tisztázni, mert ha emberileg tetszik, és ő sem csak dugni akar akkor el kéne gondolkozni, hogy együtt akarjátok az életet, vagy a jelenlegi párotokkal? Mert ha az utóbbi a válasz akkor egy időre szüneteltessétek nem csak a találkozást, de bármilyen érintkezést, mert ha így folytatjátok, megcsalás lesz ebből, az lelkiismeretfurdaláshoz velezt, felkavarodó érzelmekhez, fölös feszültség és benne vagytok a szószban hamar.

2013. szept. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
....végül úgyis rájössz,hogy tévedtél.Ne hagyd a járt utat a járatlanért.Nemrég hasonló szituban voltam,és amilyen varázslatos új volt minden eleinte,iszonyatos lelkifájdalom volt a vége fele,mert két emberke szenvedett miattam.Szerettek mindketten,de nincs jogom senki érzelmeivel csak úgy elleni és csak azt nézni,hogy most milyen happy nekem minden.Ha egy szeret ne árúld el a szerelmét!
2013. szept. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!