Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem bírok megelégedni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírok megelégedni egy nővel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a baj hogy néha vágyok arra hogy megállapodjak,lehorgonyozzak,egy darabig jól esik hogy szerethetek valakit,és elvihetem magammal mindenhova,de egy kevés párkapcsolatban eltöltött idő és elkezdek újra a kalandra vágyni,az új szexuális és vizuális élményekre vágyni ezek nélkül kivagyok...de egy idő után meg ismét egy társra van szükségem,nagyon rossz ez így segítsetek tanácsokkal ha tudtok. U.i. Próbáltam többféle kapcsolatot (találkozgatás esténként,együttélés is volt) gyermekvállalástól mélyen elzárkózok ez is egy pont amikor elkezd hiányozni a kaland de ez nem mindig merül fel. 23/F

2013. szept. 9. 22:27
 1/5 anonim válasza:

Ha nem tudsz megmaradni egy nő mellett, az azt jelenti, hogy még nem nyugodtál meg eléggé. A férfi egy bizonyos kor felett (ez mindenkinél más és más) lelassít és megtanulja értékelni amit kapott. Jobb esetben olyankor szokott jönni a gyerek, együttélés, miegymás.

Nálad úgy látszik még nem jött el a monogámia időszaka, egyszerűen az agyad még menekül előle. Ezzel nincs is semmi gond, de NE csalj meg senkit! Inkább szakíts, keress mást, légy korrekt, de bármennyire is csábító, maradj hűséges. Ha ilyenkor elkezdesz félremütyürkézni és ezt el is számolod a lelkiismereteddel, akkor később nagyon nagy problémáid lesznek a komolyabb kapcsolataidban.

2013. szept. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mi a fene,alszik mindenki? Még a trollok is :-o ilyen se volt még...
2013. szept. 9. 23:04
 3/5 A kérdező kommentje:
Na végre valaki,köszönöm első,egyetértek,igyekszek korrekt lenni nem csaltam még eddig meg senkit,meg akitől nem akartam komolyat de kalandot igen azt is előre közöltem,persze volt aki határozott nem válasszal vagy 1 pofonnal jutalmazott de evvel nem vette el a kedvem a következőtől,egyébként gyereket később se szeretnék még ha sikerül is megbarátkoznom a monogámiával,hamarosan elköttetem magam viccen kívül aztán pá-pá gumióvszer :-D ki kéne fognom egy meddő nőt aki kicsit lazább erkölcsű is biztos vagyok benne hogy itt Bp.-en van is ilyen de vhogy engem eddig elkerültek az ilyen tökéletes nők :-D
2013. szept. 9. 23:12
 4/5 anonim ***** válasza:

Ilyen típus vagy, akinek több nővel kell kiélje magát. Ez nem feltétlen rossz dolog, csak az a lényeg, hogy ne csapj be egy lányt se, és ne ígérgess.


Én pont az ellentéted vagyok például. Az első kapcsolatomból házasság lett, nem is vágyom másik nőre. Ezzel az eggyel is ki tudom élni magam:)


24/F

2013. szept. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tartsál háremet :)
2013. szept. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!