Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titkos kapcsolat, de meddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiss ariana kérdése:

Titkos kapcsolat, de meddig tarhat?

Figyelt kérdés
Pár hónapja megismerkedtem a neten egy férfival.Először csak beszélgetésnek indult,levelezgettünk,de már utána belemélyültünk telefonon is beszélünk,kétszer találkoztunk.Szex nem volt köztünk,bár mindketten akarjuk,tudjuk nem szabadna,főleg én vagyok jobban,aki ellenáll,mert nekem férjem van neki barátnője.Mégsem tudunk meglenni egymás nélkül.Nem tudom meddig bírom ezt és hogy meddig tarthat ez az egész,de nagyon jól érzem magam vele és folyamatosan hiányzik.
2013. szept. 10. 13:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Max fél hétig, mert aztán menned kell enni adni a családnak.
2013. szept. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nagyon bonyolult a történeted.Eleve neked férjed van,neki barátnője.Minek vannak az ilyen emberek kapcsolatban?Mi értelme?Mások szenvednek,és küzdenek egy emberért,hogy vele lehessenek,nektek ott a párotok,és nem jó.Ha nem jó valami,vagy megpróbáljátok megbeszélni és megoldani a problémákat,vagy szakítotok,és utána lehet keresgélni!Állítom,ha egyedül lennél ilyen nem jutna eszedbe,mert az neked unalmas lenne,csak így izgalmas,hogy két embert aláztok közben.
2013. szept. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
34%

A fickó és a megismerkedés módja maga is egy tünet.


A szar életed tünete.


Azt várod, hogy majd egy új, egy jó, egy igazi érzés kihúz ebből. Pedig nem fog, mert hogy az életben valódi módon jobban menjenek a dolgok, kőkeményen meg kell küzdeni, aránytalanul nagy ráfordítással és nehéz kockázatokkal, amely embert igényel, hogy elvégezze és felvállalja.


Azt várod, hogy neked ebből a nehézségből és bajból mit sem kell majd vállalnod, mert mindezektől felment az érzéseid tisztasága, és ez majd felment a gyötrődés és persze a gondolkodás alól is. Nos, nem ment fel.


Összevissza írsz, hülyeségeket passzítasz össze a fejedben és a lelkedben, egy káosz vagy. Higgadj le, lassíts. Kérlelhetetlenül tedd fel magadnak a kérdéseket. Miért jutott ide a házasságod, mit veszélyeztetsz ezzel, mit nyerhetsz ezzel, mit akarsz az élettől, ki vagy te, jó embernek gondolod-e magad ezzel a viselkedéssel?


Rajta, válaszolj.


(Ne nekem, magadnak.)

2013. szept. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!