Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esély még a kapcsolatunknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély még a kapcsolatunknak?

Figyelt kérdés
3hónapja avgyunk együtt a barátommal,az elmúlt hetekben sokat veszekedtünk és sajnos elege lett!A kedvéért és mert nem akarom elveszíteni ezért képes vagyok megváltozni!De ő sajnos nem nagyon bizik benne!Szeret,de azt mondja,h 90%ban lezárná ezt a kapcsolatot!Lécci segitsetek!Normális válaszokat várok!
2009. nov. 3. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Min veszekedtek?
2009. nov. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem akarlak elkeseríteni de ha azt mondta hogy 90%-ban lezárná a kapcsolatot akkor már hiába változol. (mondjuk én nem nagyon hiszek a változásban) ha nem is most de később vége lesz. Legalábbis ha egy kapcsolat eljut már erre a pontra akkor szerintem jobb a szakítás.
2009. nov. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A beteges féltékenységem miatt!de tudom,h nem lenne rá képes!csak a mult miatt van...:(!Az elmúlt hetekben rossz napjaim voltak és sajnos ő rajta csattant...:S!hát ezeken veszekedtünk!
2009. nov. 3. 17:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt a baratnom. Feltekeny volt mindenre ami elt es mozgott. Nekem is egyszer elegem lett, es akartam vele szakitani, de aztan megvaltozott es ujrakezdtuk. O is engedett kicsit es en is. Szerintem ezt meg kene beszeljetek es esetleg tartsatok egy ugynevezett "probaidot", ha belemegy. Ha tenyleg tenyleg szeret, akkor belemegy. Mast igy nem tudok javasolni, talan probalj meg te is kicsit lazabb lenni, vagy ha ugy erzed, h nem bizol benne, akkor mar jobb a szakitas.
2009. nov. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Most ott tartunk,h kapok egy esélyt!csak félek,h megint meggondolja magát,mert az elmúlt két napban ezt játszotta,h kapok nem kapok........!meg tudok benne bizni,mert tudom,h szeret és h enm lenne képes rá,ha meg mégis belépne egy 3dik akkor azt elmondaná...!Köszönöm szépen a segítségeteket!Remélem minden jól alakul köztünk!
2009. nov. 3. 17:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is így kezdtem. És vége lett. Ne erőltessétek, mond el neki ha féltékeny vagy az jót jelent, mert szereted. Ha máson is változtatnod kéne, akkor meg szakítsatok. Ne változz meg őmiatta, akkor nem téged szeret, hanem akivé csinál. Ugyanez volt nálunk is, és meguntam.
2009. nov. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!