Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van velem? Forduljak pszichológushoz?

Figyelt kérdés
Jó pár éve elváltam. Keresem a párom. amikor végre úgy érzem , hogy megtaláltam akit kerestem, az érzelmeim (nem szerelem) egyik napról a másikra eltűnnek és elküldöm a fiút.Mindez elég rövid idő alatt játszódik le. Tisztában vagyok önmagammal, és azt is tudom, hogy milyen férfire vágyom. Az exemen is túl vagyok. De mégsem tudok szerelmes lenni, mert mikor tetőznének az érzelmeim, egyszerűen eltűnnek. 28/L
2009. nov. 3. 18:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Talán csak túl görcsösen keresel magadnak párt, és ha találkozol egy férfival, aki vonz téged, rögtön beleképzeled, hogy megtaláltad, amit kerestél, aztán ahogy jobban megismered, rájössz, hogy mégsem. Ne láss minden férfibe többet, mint ami. Próbáld meg egy kicsit elengedni magad, ne gondolj görcsösen arra, hogy neked pár kell, életre szóló kapcsolat, az igazi, stb. Kapcsolj ki, ismerkedj (de ne hitegess senkit), és ismerkedés közben ne azt lesd, hogy ő lesz életed párja, hanem csak beszélgess vele, csináljatok programokat, és hagyd, hogy kibontakozzon előtted, milyen is az a férfi belülről, igazából. Ehhez nem kell rögtön összejönni vele! Aztán úgyis jönni fog magától, amikor itt van az ideje, és meg fogod látni, ki az, aki nem csak elsőre tűnik vonzónak, hanem belsőleg is. Akkor pedig a szíved is félreérthetetlenül jelezni fog!
2009. nov. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetértek az előttem lévővel!!!


Talán tényleg annyira görcsösen akarod, hogy megtaláld a szerelmet...!

A jó dolgok, úgyis váratlanul érnek bennünket!

2009. nov. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!