Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiatal fiúknak miért imponál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiatal fiúknak miért imponál egy idősebb lány?

Figyelt kérdés
Annyira nem értem és annyira zavar amikor pl. Egy 17 éves srác beakar vágòdni egy 20 évesnek.Az önála fiatalabb csajokra meg szemrehányásként közlik h,éretlenek.Annyira feltud engem ez zaklatni.Már nem egyszer hallottam h egy két évvel idősebb fiú visstautasítutta a csajt.Nem ez volna a normális h a fiú 2-4 évvel idősebb?Ha esetleg vlm nagy bikavadítò fiúcskának sikerül lecsapnia egy nála 5 évvel idősebb nőre mégis mit kEpzel mit fog majd vele csinálni?Komolyan azt gondoljàk h egy huszonéves nő majd a tinik közt fog majd keresgélni?Van egy sejtésem a saját kérdésemre válaszomként tőletek.Na de jöhetnek a válaszok,feltevések.

2013. júl. 26. 01:19
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
100%
megbocsáss 19 éves voltam amikor a nőm 25 emeleett h nagyszerú volt vele a lelki kapcsolat is állati nagyokat kúrtunk mindig ennyit erről kislány XD
2013. júl. 26. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
83%
A 15-től 80éves férfi korosztály többségének a 20éves lányok tetszenek külsőleg a legjobban, mert ők akik már érettek és abban a korban a legszebbek.
2013. júl. 26. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 A kérdező kommentje:
Hát elég baj az!Még együtt vagytok?(gondolom nem...)
2013. júl. 26. 01:23
 4/60 anonim ***** válasza:
Mert valóban érettebbek? Ráadásul ilyenkor virágoznak ki igazán.
2013. júl. 26. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 ameoland ***** válasza:
80%
Az alapján amit kiolvasok a szövegedből:Örülnél,hogy valaki végre beléd vágja a brét ha már más aki hozzád nyúl.
2013. júl. 26. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
vannak fiúknál is akik az idősebbekre buknak
2013. júl. 26. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
63%
Aki lepontozott kifejtené miért nem ért egyet velem?
2013. júl. 26. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
100%

Azért imponáló az idősebb lány, egy tinihez képest a 20 éves már felnőtt nő. (Persze a 20 éves is még nagyon gyerek, de most 16 éveshez viszonyítunk.) Valamit tudni kell ahhoz, ha egy idősebb nőt el tud csábítani. A te logikád alapján a 20 éves lánnyal járó 17 éves 22-24 évesnek minősül. Tehát a 16 éves lánykák szemében már egy komoly férfi.

Akkor kezd valaki felnőtté válni, ha nem számít neki egy kapcsolatban néhány év. Tudod, a felnőttek már nem járnak suliba, ezért nem tudjuk egymásról az első pillanatban, hogy pontosan hány éves a másik, de nem érdekel.

Az első barátnőm 25 éves volt, a legfiatalabb pedig 21.

2013. júl. 26. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
100%
16 vagyok, de össze nem jönnék fiatalabb csajjal, ők még gyerekesek, éretlenek. Kivétel van, de még nem találkoztam velük.
2013. júl. 26. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim válasza:
0%
15 éves fiú vagyok,és én nem foglalkozom se 14-15-16 éves lányokkal,inkább megéri kavarni illetve dugni egy 20 éves lánnyal.Ergo én egy olyan srác vagyok,aki bukik az idősebb lányokra,de szerintem ez nem nagy probléma.
2013. júl. 26. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!