Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már ilyen helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már ilyen helyzetben? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az első barátnőmmel 2012.07.16-án jöttünk össze és 2012.09.14-én feküdtünk le először egymással. Ma 2 hete hogy szakítottunk. Nem úgy viselkedtem vele ahogy kell és mikor egyedül maradtam akkor jöttem rá hogy mit hogyan kellett volna. Megígértem neki hogy megváltozok (ezt be is szeretném neki bizonyítani) és újrakezdtük de 2-3 nap után azt mondta hogy szeret engem mégsem szeretné folytatni mert már nincs belém esve mint a kapcsolatunk elején de én nagyon szeretem és folytatni szeretném vele.

1. kérdés: Mit tegyek hogy ismét magamhoz hódítsam? (ajándékok? közös program?)

2. kérdés: Szombaton lesz 1 éve hogy elvesztettük a szüzességünket és szeretnék vele újra szeretkezni.

Ezt hogy mondjam el? Vagy vegyek neki valamilyen ajándákot?

Van egy szív alakú gyertya ami 2 részből áll és ha a 2 részt összefordítjuk akkor adja ki a szív formát. Szerintetek?


2013. szept. 12. 13:44
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja igen és mivel nincs úgy belémesve nem is tudja értékelni hogy megváltoztam de még szeret. Ezt ő mondta.
2013. szept. 12. 13:53
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha a szerelem elmúlt, az már nem fog visszajönni. Ajándékkal sem. Ha netán mégis sikerül visszahódítanod, akkor is addig, míg szerelmes nem lesz valaki másba.
2013. szept. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez a hajó már elment.

A szüzességed évfordulóján verd ki valami jóféle muffra ha addig nem találsz legalább egy egy éjszakás csajt.

Légy férfi, és ne alázkodj meg egy nő előtt.

Megmondta, nem szerelmes. Mit szeretnél? Szánalomszexet? Sajnálatból legyen veled?

Állj a tökeidre, és csajozz!

Ha látja, hogy változtál, és újra igénye lesz rád, megtalál. Ha nem rossz szájízzel váltatok el, és barátok vagytok lehet mozogni egy társaságban, de csajozz.

2013. szept. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!