Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemrégiben öszejöttem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrégiben öszejöttem egy lánnyal de sokmindent nem értek?

Figyelt kérdés
szoval öszejöttem egy lánnyal nemrégiben, eleinte nem volt semmi gond, megbeszéltünk mindent, de ugy érzem hogy mostanában mintha hagyagolna, nem talizunk, állitólag mindig van valami baja amiért nem ér rá,rá is kérdeztem hogy kifogásokat keres, vagy nem akar talizni, mindig azt mondta h szeret és talizni akar, de nem tudom mit hidjek, és mit csináljak, elkövetek mindent h jó legyen, de lehet megmondom neki h ha igy áll a dolgokhoz akk inkább váljunk szét, mert ez csak kinlódás....ti mit tennétek? 22/f
2009. nov. 3. 21:07
 1/7 anonim válasza:
Kamuzik a csaj és kifogásokat keres.Felejtős.
2009. nov. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Konkrét döntés elé állítanám... Akarja ezt v nem..
2009. nov. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
egyetértek a 2.kal!
2009. nov. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kamu az egész. A csaj csak nem mer szakítani. Rég nem jó, ha már nem is taliztok. Hányszor estem így pofára...
2009. nov. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem egy msn függő lány véletlenül?
2009. nov. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szakítás a vége,ha egy csaj így viselkedik már régen rossz,állj elé nyíltan és ha habozik akkor könnyes búcsú.
2009. nov. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
már nekiszegesztem a kérdést, és mondtam neki, h mondja meg öszintén ha nem akar velem lenni, és mindig azt a választ kaptam h igen szeret imád, és nem akar elvesziteni....és meg azt mondtam neki erre h ha igy van akkor tegyen ö is azért h maradjunk 1 üt
2009. nov. 4. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!