Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány, aki szívesebben járna biszex fiúval, mint heteroszexuálissal? Tudom, nagyon kevés ilyen lány lehet.

Figyelt kérdés

2013. szept. 13. 12:58
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
Ugyan miért járnánk szívesebben... szerintem nincs.
2013. szept. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, de mindig lehetnek kivételek.
2013. szept. 13. 13:16
 3/7 anonim ***** válasza:
én talán. csak mert yaoista vagyok
2013. szept. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
atyaeg, dehogy. még a pasik miatt is aggodjak, ne csak a lanyok miatt?
2013. szept. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4-es kivette a számból a szót :)

Épp elég a lányok miatt féltékenykedni...

2013. szept. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Ájron ***** válasza:
-.- Nagyon fajin... Miért kéne egyáltalán féltékenykedni? ha nem bízol benne az egész kapcsolatot meg lehet b*szni... Egy bisex is lehet ugyanolyan elhivatott egy kapcsolat felé mint bárki más.
2013. okt. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hetero kapcsolatban is kevés elhivatott embert tudok mutatni biszexnél meg még rosszabb mert két irányból is számíthatsz kisértésre konkurenciára ezért sokkal kockázatosabb lenne számomra legalábbis. Másrészt akárkivel lesz is együtt mindig vágyodni fog a másik nemhez 99% hogy nem birna hűséges maradni. De ez csak az én véleményem.
2013. okt. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!