Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha van szeretőtök testi-lelki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van szeretőtök testi-lelki barátok lehettek, sexeltek de barátok is vagytok?

Figyelt kérdés
sex,barátság

2013. szept. 13. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
nem, ez nem szokott működni
2013. szept. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pedig ilyen szituban vagyok,mindketten tudjuk h.nem lehet több Ő se független,de nem csak kexelnünk,beszélgetünk is,tanácsot adunk egymásnak,meghallgatjuk a másikat ha rossz kedve van akkor is!bocs
2013. szept. 13. 18:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges nekem is volt ilyenben részem
2013. szept. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze,simán.
2013. szept. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szoktunk.

Kar hogy nem lehetunk egy par :'(

En szingli vagyok, o hazas...


Probalok bulizni, meg mas ferfiakat is megnezni, de multkor azon kaptam sirogorcsot hogy en nem akarok randizni (massal). xD

Micsoda problema nem? Itt bomboltem mint valami hulye pitsa hogy en nem akarok randizni, nekem nincs kedvem hozza...


De tudom hogy nem o lesz a ferjem... Mar tultettem magam ezen, meg mindig belefajdul a szivem, de mar nem szakad meg mint par hete...


Tavaly oktoberben talalkoztunk, utana en 3 honapig nem voltam itthon.

2013. szept. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én szeretnék ilyen lányt :)
2013. szept. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Bocs,ezt h.érted,kifejtenéd,h.ilyen lányt szeretnél?
2013. szept. 18. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!